Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel rock zenét lehet csinálni? Ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés
Bocs, ha volt már ez a kérdés, csak már régóta keresek ilyen programot, de még nem találtam...
2010. ápr. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél hülyébb kérdést talán még soha nem láttam.

2010. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj, ha nem teszik, minek válaszoltál rá? Utálom az ilyen rohadt férgeket, akik csak azért válaszolnak egy ki...ott kérdésre, hogy a másikat leszólják. Én normális válaszokat várok és az ilyen IQ harcosok kerüljenek.
2010. ápr. 5. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van az elsőnek, de hogy megértsed...

a rock zene attól rock zene hogy nem kib*aszott számítógépes programokkal rakják össze, hanem hangszerrel eljátszák...

és ha lenne is ilyen program, nem mennél vele semmire, mert ha nem tudsz pl dobolni, nem tudod megírni a dobot a szám alá... stb... ahhoz hogy így zenét csinálhassál, elég magas szintű zenei ELMÉLETI tudás szükségeltetik...

hogy megtanulj hangszeren játszani, ha gyorsan tanulsz és k*rva ügyes vagy, akkor is, gitáron pl (tudom, mert én is azon játszok) minimum 3 év... és akkor még a többi...

2010. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez az, hogy például Abletonhoz vannak tökkbszörösen mintavételezett elektromos gitár hangzások, amik tényleg tökéletesen élethűek, de úgysem fogod tudni használni, ha nem értessz a gitározáshoz, ÉS a zongorához meg a szintetizátorokhoz. Tehát egyszerűbb, ha simán megtanulsz játszani egy hangszeren. Mert számítógéppel is max akkor fogsz normális zenét csinálni, ha egy vagy két (de inkább több) hangszerhez tökéletesen értessz.


Úgyhogy ismételten a gitárt javaslom neked. Én azzal kezdtem.

2010. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést, elnézést érte. Engem csak szimplán érdekelne, hogy van e ilyen program. Ja és gitáron és szintetizátoron is tudok játszani meg kottát is tudok írni és olvasni...
2010. ápr. 5. 19:08
 6/7 A kérdező kommentje:
És már egy ideje értek ezekhez a hangszerekhez, szóval elméleti tudásom az van...
2010. ápr. 5. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A zenét mi guitar proval írjuk le ha otthon jut eszünkbe valami. Dobgépre megtudod írni a cuccokat stb. Egyébként minimális elméleti tudással is lehet zenét írni. Mai kommersz szart bárki tudna csinálni teljesen képzetlenül
2010. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!