Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » TudIsmer valaki jó kis Metalco...

TudIsmer valaki jó kis Metalcore bandákat?

Figyelt kérdés
Askingot , Ice Nine Kills-t , Get Scared-et ismerem meg még egykét Metalc. Bandát de ha valaki ismer ilyesfajta jó bandákat és megosztaná velem annak örülnék :) előre is köszönöm!

2016. márc. 31. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uu ez jő kösz
2016. márc. 31. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Upon this dawning,motionless in white,betraying the martyrs.
2016. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 1. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
August Burns Red, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold (első 2 album), The Agonist.
2016. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom ebből csak az elsőt nemismertem de Köszi
2016. ápr. 1. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Trivium.
2016. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak metalcore bandákat fogok írni, de core-nak core mindegyik. Én őket szeretem a műfajban, de ezen kivül is van még millió ilyen banda. Elég népszerű a műfaj manapság.


Architects, Bury Tomorrow, Miss May I, The Devil Wears Prada, The Ghost Inside, August Burns Red, Crossfaith, Motionless in White, Parway Drive, A Day to Remember, Betryaing the Martyrs, Underoath, Bring me The Horizon(bár ők újabban elég szarok), Beartoth, Of mice an Men, Adept, Atreyu, Killswitch Engage, Cane Hill, We come as Romans, Captura the Crown, Sleeping with Sirens, Breakdown of Sanity, hazaiak közül Téveszme.

2016. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!