Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nincs dobom és a közeljövőb...

Ha nincs dobom és a közeljövőben nem is fogok tudni belefektetni, hol tudnék megtanulni dobolni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a dobolás, de most anyagilag egy felszerelést nem tudnék finanszírozni. Van olyan próbaterem, ahol tudok gyakorolni? Vagy elég ha szerzek egy olyan tanárt, akinél tudok?

2016. ápr. 3. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért sem akarok még belefektetni, mert valószínűleg csak hobby szinten szeretnék megtanulni játszani rajta. (Már 25 éves vagyok, csak most jöttem rá mennyire szeretnék dobolni.)
2016. ápr. 3. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:
énis igyvagyok ezzel:D csak én 17 vagyok, és én tanárhoz készülök majd menni, és később kispórolok egy olcsóbb, vagy használt szettet. de anélkül is gyakorolhatsz otthon.
2016. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz, én tudok megoldást.
2016. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy csomó próbaterem, ahol lehet csak dobolásra is bérelni, és nem is annyira vészes. Nekem volt olyan tanítványom, akinek nem volt sokáig dobja, és így gyakorolt.

Neten keress rá, most nem tudom épp milyenek vannak, de van.

Én tanítok is dobot, de ott épp a tanítás miatt nem tudsz gyakorolni.

2016. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!