Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction! Van olyan...

One Direction! Van olyan magyar honlap ahol más Directionerekkel beszélgethetek?

Figyelt kérdés

1 híresebb oldalt tudok, ahol mindig friss híreket osztanak meg és ebben jók is, viszont ott nincsen nagyon lehetőség más Directionerekkel beszélgetni. Ti tudnátok ajánlani valami oldalt?

15/L



2016. ápr. 3. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ahol konkrétan beszélgethetsz róluk, nem igen van...de ha akarsz beszélgetni én szívesen beszélgetek Veled...3 koncertjükön is voltam :)
2016. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj fel egy magyar rajongói facebookos oldalra nézd meg ki mit kommentel a képek alá és ha találsz olyat aki szimpi meg nem győzi komiba írkálni a sziveket akkor írj rá oszt csáááá...
2016. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookon van egy jó csoport: Directionerek az ország minden tájáról

Ott nagyon sok emberrel tudsz barátkozni. :)

Illetve van egy olyan, hogy DAOMT Segítsünk egymáson, na ott pl segítséget lehet kérni, meg véleményt bármivel kapcsolatban. Pl azt is ki lehet írni, hogy Directionerekkel szeretnél barátkozni, beszélgetni, és általában rengetegen jelentkeznek. Jó kis közösség. :)

2016. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, facebookon van egy olyan csoport, hogy Directionerek az ország minden tájáról, az nagyon jó, érdemes benézni. De én is szivesen beszélgetek. :)
2016. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!