Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud gitározni? (Bővebbe...

Valaki tud gitározni? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Szeretnek gitarozni. Es meg is van hozza. De nincs idom zene suliba jarni.. valaki segitene picit az alapokkal?
2016. ápr. 4. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
youtube tele van oktatóvideókkal.
2016. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon kezdő vagyok én is de valamennyit már azért tanulgattam, most bajban vagyok mert például sok lassúbb egyszerű számban sok az akkord amit azért gyakorolni kell nagyon,szóval kezdésnél skálákat,akkordokat kell gyakorolni oda vissza,na meg elméleti rész is,én elektromoson játszok és metál irányába megyek tehát én az alapok után mindenképp a gyors szólótechnikát,és ritmusos játékra megyek rá tanulásban
2016. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 éve gitározom. 4 éve együttesben. én se zenesuliban tanultam hanem otthon. Hagyd a szaros youtube-ot. google-ben keresgess meg vegyél gitár könyvet.
2016. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!