Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a dalnak a címe?

Mi lehet ennek a dalnak a címe?

Figyelt kérdés

Csak a videoklipjére emlékszem abból is csak néhány halovány jelent maradt meg. A 90-es évekből származik.

A videóban egy talán ázsiai kinézetű lány sétált végig egy utcán, és közben énekelt angolul. Idővel becsatlakoztak hozzá az utcán lévő emberek is és együtt táncoltak. Mintha valami olyasmi is derengne, hogy átment egy létra alatt, de ebben nem vagyok biztos. Visszatérő jelent volt, hogy a refrén után a szájához emelte az ujját és sssshh hangot adott ki ezzel elcsendesítve a tömeget. Talán narancssárga szoknya vagy felső lehetett a lányon.

Ha valakinek bármi is az eszébe jutni erről azt kérem, írja le kommentbe.

Előre is köszönöm szépen a segítséget.


2016. ápr. 11. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Ez a szám amit most mondok,nem 90-es évekből származik, de ebben a videoban is egy azsiai lany van ésénekel angolul a címe: Jess Glynne: Rather Be :) Remélem segítettem:)
2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem ez az. :( Amit én keresek az biztosan a 90-es évekből való, az mtv-n viszonylag sűrűn adták. Talán a VH1-on is.
2016. ápr. 11. 20:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Időközben megtaláltam; Björk - It's oh so quiet. 1995-ből, ami nem mellesleg egy feldolgozás.
2016. ápr. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!