Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehet magassarkúba...

Szerintetek lehet magassarkúban zongorázni? Mármint leülni a zongorához nyilván lehet, de a pedált is tudom használni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert eleg regota zongorazok, meg nem volt magassarkum, viszont kinottem es elhasznalodott az elozo unneplo cipom (egy fekete balerina) es most magassarkut vettem, mivel iden ballagok altalanosbol, es ott ugye abban szoktak lenni. A lenyeg az, hogy lesz zongora vizsgam es koncertem, mint minden evben, de magassarkuban fogok tudni jatszani, vagy inkabb vegyek egy laposat is? (Amugy kb 6-7 cm-es sarokrol van szo) Es nem tudom kiprobalni, mert itthon nincs pedalos zongora, orara pedig nem szeretnek kioltozni.

2016. ápr. 15. 10:27
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudok zongorázni, úgyhogy nincs tapasztalatom, csak ötletem. A legbiztosabb nyilván az, ha kipróbálod. Úgyhogy a helyedben én elmennék magassarkúban egy órára. Fekete magassarkút nyugodtan fel tudsz venni farmerrel és egy szebb felsővel is, ha kiöltözni nem akarsz emiatt.
2016. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond vele,ha tudsz alapból magassarkúban járni. Én nagyon rég óta zongorázok és az utóbbi jó pár évben minden alkalomra magassarkút vettem fel és abban is zongoráztam. Egyébként,ha elviszed magaddal a cipőt és felveszed a zongora óra alatt és elmondod a tanárodnak,hogy kiszeretnéd próbálni kétlem,hogy furán nézne rád. :D Akkor fog lecsúszni a lábad a pedálról,ha nem tökéletesen van a szék magassága beállítva,tehát ne kelljen nyújtózkodnod a lábaddal a pedál után,erre figyelj! Sok szerencsét a vizsgához. :)
2016. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Valoszinuleg el fogom vinni orara a cipot
2016. ápr. 18. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én zongoratanárnőm mindig magassarkúban nyomta...
2016. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!