Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen cd-dvd tartót/keretet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy régi CD-m amit szeretnék kiállítani a szobámban, mint pl. egy képet vagy posztert a falra. Van erre vmilyen tartó/keret szerű tárgy, neten nem tudtam hogy keressek rá.

Válaszokat előre köszi. :)



2016. ápr. 15. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egy sima képkeret, aminek a közepébe odaragadós gyurmát, vagy esetleg egy pici vágott/hegyezett fogpiszkálót nyomsz, és arra felteszed a lemezt. Gondolom ragasztani nem akarod :D Más kreatív ötlet nem jutott eszembe, próbáltám rákeresni a neten erre,de semmit nem találtam.


Esetleg azt lehet, mint itt a képen, hogy valamilyen anyagdarab (itt egy nagy fadarab, ha jól látom) közepére cd tokot ragasztasz (átlátszót), abba beleteszed a lemezt, és a fadarab hátulját már meg lehet úgy munkálni házilag is, hogy falra akasztható legyen.


VAGY itt van ez is, csak ez a cd-t használja fel keretnek, ami neked nem jó, mert itt a cd megrongálódik, de ezt úgy lehetne átvariálni, hogyv valamilyen papírt félbehajtasz (vastagabb anyagút,ami azért rugalmas egy kicsit), a szélen összeragasztod, és a közepén kivágod a lemez/lemeztok helyét, de kisebbet vágsz, mint amekkora szükséges lenne. Így belehelyezve a lemezt/lemeztokot a szorulás miatt rá fog szorulni a papír, és tartani fogja, nem esik ki.

[link]


Ezekhez tény, kell egy kis kreativitás, és idő meg munka, meg pár próbálkozás, de szerintem működhet.


Amúgy szerintem biztos van, másnem külföldi oldalakon erre konkrét képkeret, de csak egy újabb praktikát találtam, talán ez a legjobb, csak be kell szerezni ezt a ragadós cuccot:

[link]


Kaphatok egy lájkot ? :)

2016. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, természetesen. :) Köszönöm a válaszodat szerintem a képkeretes megoldás megcsinálom. Még egyszer köszi a választ.
2016. ápr. 16. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!