Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rockparton milyen kemping van?

A Rockparton milyen kemping van?

Figyelt kérdés

Balatonszemesen. Például, van zuhanyzó? Mennyire veszik komolyan, hogy 10kor el kell hagyni a kempinget?

Minden tapasztalat érdekelne! Köszönöm. \m/



2016. ápr. 22. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavalyelőtt voltam végig. Van zuhanyzó és wc, mindkettő mobil. Elég kevés az árnyék, ezért idén hamarabb tervezem a bejutást. Én úgy vettem észre, nem olyan merevek, hazainduláskor körbementek a kempingcsőszök, hogy tessék most már haladni, de senkit nem kergettek. Én olyan 11 körül pakoltam össze, még voltak sátrak akkor is. Ha csak egy napra tervezel, akkor sem hiszem, hogy nagyon rá lennének feszülve, hogy 10:04-kor már ne legyenek előző napi karszalagosok. Egyébként délelőtt nincs ott semmi, három-négy körül kezdődnek a programok.
2016. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Végre egy olyan kérdés ami nem egy-két éves..

Ez a 10-kor lépés ez vasárnapra is érvényes?

(Szombat este már nem tudok hazamenni, azt az éjszakát ott lehet még tölteni?) Kempingjegy + bérlet persze~

2016. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!