Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt...

Milyen akusztikus gitárt ajánlanátok kezdőnek maximum 10000-ig?

Figyelt kérdés
Eddig tanultam hegedülni és bőgőzni, és úgy gondoltam hogy valószínűleg ez is menne, és akkor lenne egy könnyű kis bármikor bevethető hangszerem :)

2016. ápr. 24. 18:03
 1/5 Mojjo ***** válasza:
Ha már van tapasztalatod hegedűvel, meg bőgővel, szerintem tudod, hogy egy hangszer nem jön ki 10 ezer forintból. Illetve ami kijön ennyiből, az kidobott pénz - márpedig 10 ezret kidobni az ablakon azért kár. Maximum használtan, ha nagy szerencséd van, megcsíphetsz egy használható nylonhúros (klasszikus) gitárt, de ez sem garantált. Újonnan pedig teljesen felejtős a dolog.
2016. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmilyet.

Ennyiért még használtan sem kapsz használható gitárt, és itt a használható nem a jó szinonimája, pusztán annyit jelent, hogy már hangszer, és nem gyerekjáték.

Nem vagyok gitársznob, de van egy szint, ami alá egyszerűen nem szabad menni, mégpedig azért, mert csak pénzkidobás lenne.

2016. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj.

30 ezer alatt használtan még a klasszikusok legalját sem kapod meg.

2016. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen sejtettem hogy nem lesz meg ennyi alatt, de sok ilyen kérdés van, én meg lusta vagyok végigolasni :)

Mit gondoltok, mennyiért érdemes?

2016. ápr. 24. 21:23
 5/5 Mojjo ***** válasza:

@3: ha nekem szól, dehogy viccelek. Mint látod, én sem igazán hiszek az olcsó gitárban, de nagyon erős tévedésben vagy ezzel a "használtan 30 alatt a klasszikus legalját sem lehet megkapni" vélekedéssel. Egy gyors reality check után a következőket láthatod:

Újonnan (!!!) is kaphatsz 30 ezer alatt használható klasszikus gitárt:

- [link]

- [link]


Használtan pedig 20 alatt is egy raklapnyit találni. Csak ízelítőül:

- [link]

- [link]

- [link]


Méghogy 30 alatt használtan sem lehet a klasszikus legalját sem megcsípni... ekkora hülyeséget.


@Kérdező: ha újonnan vezsel gitárt, akkor a fent linkelt két klasszikus az abszolút minimum, amit érdemes megvenni. Ha fémhúrosra vágysz, nem nylonosra, akkor pedig egy bő 30 ezer, egy Cort AD-810 a legalja annak a kategóriának, amit már nem bánnál meg.

2016. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!