Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az hogy a technosok/...

Miért van az hogy a technosok/raperek gyűlölik a rock zenét és ez fordítva is így van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mert 2 teljesen eltérő világ.
2010. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én imádom a reppet és egy cseppnyi metált is hallgatok néha úgyhogy ez nem feltétlen igaz:D
2010. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én a rap zenét szeretem meg a hip hopot de attol még hallgatok discot meg popot meg rockot is azt nem mondom h technot is mer azér sztem egy zenébe legyen valami értelem is meg azt a fajta "rock vagy punk"(nem tom h h hivják) zenét nem hallgatom meg amibe üvöltöznek mer annak sincs sok értelme
2010. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ott van a Linkin Park vagy a Static-X, amik keverik a technot/rappet a metállal. Én külön csak metált hallgatok, nekem a techno zenei alap undorítóan szegényes.
2010. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
mert buták kirekesztőek és önfejűek. attól hogy te az x zenét szereted, másnak lehet y zene is jó, és azért valakit minősíteni mert másmilyen zenét szeret, meglehetősen primitív dolog.
2010. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint szeretem a rockot meg a hip-hopot is. Főleg a Linkin Parkot, ahol ugye keveredik =D

A technot azért nem szeretem, mert számomra nem zene. De aki akarja halgassa, csak könyörgök FÜLHALLGATÓVAL... Utálom mikor megy az utcán pár kis tróger aztán nyomatják a mosógépfrekvenciát, hogy majdnem agyvérzést kapok -.-"

16/L

2010. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, "halgassa" két l... Sorry az elírásért =D
2010. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert meg vannak őrülve a rockerek, ha technosokat lát.

Ezért van az hogy a technosokat, főleg a Rave, Trance zene hallgatóit állandóan a "drogos" szóval illetik.

De az hogy a rockerek 24/7 tömik magukat heroinnal, az má' ugye természetes!

A repperek és a technosok pörögnek, (ha nem is ugyanolyan ritmusban). A rockerek pedig ordítanak a metál zenére és a nagy része emós.

És amit qrvára utálok, amikor meghallanak egy Trance zenét, és hallanak 0,001 másodpercet, és ordítanak hogy kapcsolja ki. Én ilyenkor csak azért is hangosabra veszem! Ellenben én soha nem szólok a rockereknek, hogy kapcsolják ki a zenéjüket. Pedig össze lehet hasonlítani, egy Uplifting-Trance zenét, és egy Hard-rock ot.

Kíváncsi lennék hogy a reppernek melyik tetszik jobban. :)

És ki nem állhatom amikor valaki fel tesz egy technoval kapcsolatos kérdést, és jön a rocker, és odaírja hogy "Tuc-Tuc", és akkor ez a jópofa és nevessünk egy jót, hogy milyen okos volt. Megmondta menyit tud a techno zenéről: SEMMIT!!!

De a repper még mindig hallgathat lassú Drum'n'Bass zenét, amelyikben reppelnek. AZ IS TECHNOOOO!!!!!!!!!!!!!!

Na ezért nem szeretik egymást!

2014. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!