Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit a véleményetek arról,...

Mit a véleményetek arról, hogy Axl Rose fog énekelni az AC/DC európai turnéján?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén elősszőr nem tetszett az ötlet, de aztán rájöttem, hogy Axl Rose-nak is tud olyan "ördögi" hangja lenni, mint Brian-nak. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy jobb Brian-nál, mert azért azt nem mondanám, de majd meglátjuk mi sül ki belőle. Az olyan válaszokkal kíméljetek, hogy ideje lenne már visszavonulni. Ahogy elnézem Angus élete az AC/DC, semmi másért nem él csak hogy gitározhasson a színpadon. Ha ezt elvesztené olyan lenne neki mintha a lelkét vesztette volna el, szóval szerintem ameddig Angus él addig AC/DC is lesz.

2016. máj. 3. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Brian jól öregedett, a hangja annyira nem változott annyira sokat az évek alatt.

Viszont Axl hangja sokkal de sokkal rosszabb, sajnos ő nem öregedett túl jól.

Szerintem nem fog ez a dolog jól kisülni, Axl nem tudja (szerintem) azt kiénekelni hasonlóan amit Brian.

2016. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó meglátás. Sokáig azt hittem, hogy Malcolm volt az együttes motorja, aki amíg tud, nyomja, de mióta a betegsége miatt kiesett, rájöttem, hogy a testvérével együtt voltak azok.

Axl-lel mint ember van problémám, szerintem az énekstílusa nem is olyan idegen az AC/DC-től ráadásul az utóbbi időben aránylag összeszedte magát. Én átmeneti megoldásnak teljesen jónak tartom, de nem örülnék, ha végleges maradna.

Amúgy nagyon remélem, hogy Angus a korral nem veszti el a realitásérzékét, és ha eljön az ideje, méltósággal fejezik be. De remélem, addig még azért van hátra pár év.

2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felkerült a netre néhány videó ahol egy épületben épp próbálnak Axl-vel. Megmondom őszintén amennyire lehetett hallani annyira nem volt rossz. Hasonlított Brian-ra, talán kicsit magasabb a hangja Axl-nek, de majd a koncerten meglátjuk. Az hogy más a hangja nem feltétlen jelent rosszat, Brian hangja is különbözik Bon hangjától és láthatjuk mi lett belőle. Szerintem ahhoz hogy Axl állandó tag legyen hatalmasat kéne alakítania, amire azért szerintem nem képes ráadásul most hogy összeállt a Guns nemhiszem hogy beállna az AC/DC-be, mondjuk belőle kinézek bármit :D Valahol olvastam, hogy vannak olyan pletykák miszerint Angus még 10 évet le akar húzni meg talán lesz még egy album is. Angusnak szó szerint semmije nincs (vagy csak jól titkolja), van egy felesége, kb 2 háza, autója egy se. Azért gondolom hogy ameddig az egészsége engedi ő bármi áron fojtatni fogja, mert egyszerűen mást nem tud és nem is akar csinálni. Mindenesetre remélem, hogy 10 évet még lehúznak már csak azért is mert szeretném legalább egyszer megnézni őket élőbe :)
2016. máj. 4. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól énekli a számokat Axl. Nem is vele van problémám, hanem ahogy bántak Brain-nel. Az már több mint szánalmas...
2016. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Azért egy kis eligazításra rászorulna "pár" ember.. Axl-nek nincs hangja. A gyári lemezeken is csak nyávogni tudott, élőben viszont katasztrófa volt. A GnR hírnevét csakis Slash-nek köszönheti, Axl csak hisztizni tudott..


Több száz nála sokkal jobb énekes van. (Nem csak, mint hangilag, emberileg is..) Csak, hogy néhány példával éljek:


https://www.youtube.com/watch?v=Jax_DxV-dwc

https://www.youtube.com/watch?v=Wad96t3HqE4


Ők nagyon magasan verik a mai kissé megkopott hangjukkal ezt a senkit!

2016. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%

En szemely szerint nagyon orulok hogy Axl az enekes ezen a turnen, bar kicsit tenyleg furcsa vele, a bécsi koncerten ott voltam es elmondanam hogy eszmeletlenul jo volt! Szerintem szuperul enekli Axl az ac/dc dalokat (is), nekem pl a Rock or bust jobban tetszik Axl hangjaval. :) Sot a Whole lotta rosie-t ugy enekelte mint Bon!!

Az 5. valaszolonak uzennem hogy Axl-nek volt is es van is hangja eloben! Nezd meg barmelyik koncert felveteluket! Nekem sok olyan gn'r dal van letoltve a telefonomra ami elo koncert felvetel, mert nagyon sok koncerten jobban enekelt mint ahogy az albumon. :) O egy kifejezetten tehetseges enekes, igaz hogy sok balhe volt vele de o ilyen ember. Azert azt megneznem hogy te hogy tudnal ugy "nyavogni" mint o! ;) Foleg az olyan dalokban, ahol nem magasan enekelt, mint pl a Mr, Brownstone, It's so easy, Don't cry Demo verzioja, Estranged es meg sok mas dalban.

2016. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg tudott magasan énekelni de szerintem sose volt ott a legnagyobbak között.
2016. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Axl Rose szerintem nagyon nem tud énekelni. nálam brian a best !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!