Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék zenét is tartalm...

Hogyan tudnék zenét is tartalmazó videót felrakni ide a Gyakoriba az alább részletezett esetben?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy az Origo valamelyik cikkében video melléklet van jó zenével, és én a zenére lennék kíváncsi, hogy mi a címe, előadója, és ezt szeretném kérdésként feltenni. Hogyan lehet bármilyen videót ide bemásolni? Úgy értem, akkor is, ha nem látok semmilyen címet hozzá, amit közvetlenül linkelni lehetne?
2016. máj. 4. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Bianka szereti a rizseshúst, gyakran fogyaszt ha anyukája elkészíti. Biankának két testvére van.
2016. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűl-e?
2016. máj. 4. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért nem jó ha az oldalt linkeled be? Aranka anyukája úgy szokta, a kis Arankát még nem engedi netezni. Esetleg ha firefoxot használsz ott van valami ami az adott oldal média elemeit megmutatja, így ha azt kimásolod és megnyitod új lapon, jó esetben csak a videó fog megjelenni, de nem vagyok benne biztos, a kis Arankának flash játékot jelenített meg így az anyukája, így csak a játék ablaka jelent meg a böngészőben, semmi reklám vagy bármiféle szöveg.
2016. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm....??? Ezt értem is meg nem is... :D Az a gond, hogy én ezt a műveletet valamikor tudtam, csak elfelejtettem, mert sokáig nem gyakoroltam és nem akar újra beugrani... Ezért kéne a segítség, hátha valaki tudja...
2016. máj. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!