Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek tetszik a Red Hot...

Nektek tetszik a Red Hot Chili Peppers új száma?


2016. máj. 9. 19:21
 1/5 anonim válasza:

NANÁ!!!

pláne a slepp bass benne...

ott leszel 09.01-én? :)

2016. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Belehallgattam, elég jó, ha úgy nézzük, de az RHCP csúcsszintjétől jócskán elmarad. John Frusciante nélkül, sajnos, jelentősen gyengébb együttes, így engem nem érdekel a koncertjük, ha ő is még a bandában lenne, viszont biztosan elmennék.


Számomra a Look Around volt egy elég nagy arcon csapás, az egy idő után, vagy egy bizonyos idegállapotban kifejezetten idegesítő szám, arról nem is beszélve, hogy nagyon kommersz. Sajnos ebbe a kettőbe nagyon gyakran belecsúszik a RHCP, nem mindig a magas művészetet találják el, főleg Frusciante nélkül jellemző ez, és néha túlcsordul a funk is a zenéjükbe, szerintem ennek a komponensnek köszönhetően lesz néha zavaró a zenéjük és nem pedig kikapcsoló. Ez a szám annyira nem csúszott be ezekbe, szép, elnyújtott a refrén, csak nálam ez kissé kevés és jellegtelen... persze RHCP szinthez képest. Amúgy egész jó szám, ha úgy le az ember, hogy nem vár semmit.

2016. máj. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másodikhoz elég hasonló a véleményem. Nem egy olyan hihetetlen erős szerzemény, de szerintem a John távozása utániönmagukhoz képest teljesen korrekt. Első hallgatásra Flea basszusszólamát leszámítva azt gondoltam, túl kommersz, kis semmilyen, de aztán meghallgattam még párszor, és lassan rájöttem, hogy ha nem is a legnagyobb mesterművük, több van benne, mint elsőre gondolná az ember. A hangulata és hangszerelése alapján mondjuk simán beleillene az I'm with you anyagába, ilyen szempontból nem sok újat mutat.
2016. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az igazi Frusciante nélkül szerintem sem, de azért ez a dal elég kellemesre sikeredett. Amióta Flea a fő dalszerző nagyon ezt a vonalat viszik és ez talán már kiforrottabb lesz mint az előző lemez. Klinghoffer is már kevesebb effektet használ meg már volt egy kis szólószerűség, ez azért sokat dobott a dolgon.
2016. máj. 13. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok... Azóta még meghallgattam párszor, és egyetértek tényleg kellemes, jó kis dal. Sokadik hallgatásra kifejezetten megszerettem... mondjuk ez általában így szokott lenni. A véleményem kb. ugyanaz, ettől függetlenül. Amúgy a RHCP-nél ez még szerintem fokozottan érvényes, ott sok szám nekem elsőre nem jön be annyira, ahhoz képest, hogy később mennyire megimádom... mondjuk mire kimondtam, pont belém öltöttek az ilyen Tell me Baby-féle szerzeményeik, amik meg pont, hogy "slágeresebbek", és súlytalanabbak. Igen, elég sok szerintem az olyan számuk, ami gyengébb lett, elég gyakori náluk ez a fajta csalódásérzet, nagyon sok oldalú banda, nagyon sokféle színvonalon, stílusban, színben alkottak már. Ez tényleg egy kellemes meglepetés, mert tudtuk, hogy most már nem lesz olyan jó banda, mint a Californication és a Stadium Arcadium közt voltak, és voltak mélypontjaik is. Tehát sokféle szemszögből lehet ezt vizsgálni, innen nézve, egyetértek, hogy nagyon jó kis dal lett.
2016. máj. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!