Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Még nagyon régen találtam ezt...

Még nagyon régen találtam ezt a számot, de most sehogy nem találok rá. Esetleg valaki ismeri?

Figyelt kérdés

A legtöbb dologra emlékszem belőle, csak a dalszövegre, az előadóra, meg a címre nem. (pont amik alapján megtalálhatnám, ugye)

Szóval, a klip nagyjából olyasmi volt, hogy két nő énekelt benne. Olyan ruhákat viseltek, mint az 1800's években, mindketten nagyon fehérek voltak, a hajuk fekete. mezőkön mászkáltak, meg erdőkben, és volt velük egy férfi, az egyik jelenetben olyan volt, mintha mindkettőjüket eljegyezte volna. Aztán néha olyan jelenetek is voltak, hogy a pasast papok elviszik, és azt hiszem fel is akasztják, de ez már nem biztos.

A szám maga lassú volt, kicsit nyugtalanító, halkan énekeltek benne, a hangszer, ami a háttérben szólt nagyon lágy volt.


A két énekesnőtől néztem még később más számokat is, mindegyikben ilyen ruhákban voltak, és furcsa dolgokat használtak fel hangszereknek.


Hát, ennyire emlékszek, de ha valakinek rémlene, vagy esetleg ismerné, az megdobhatna egy válasszal. Köszönöm!



2016. máj. 10. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!