Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan csináljak a saját...

Hogyan csináljak a saját arcomra illő papírmasé maszkot?

Figyelt kérdés
Van ilyen műanyag negatívom, de amit azzal csináltam, nagyon eláll az arcomtól. Azt szeretném, hogy az arcomra illeszkedjen és ugye kívül legyen szebb, tehát "belülre" tudjam ragasztani a fecniket. :)

2016. máj. 20. 20:00
 1/1 anonim válasza:
100%
Azt tudom tanácsolni, hogy vegyél gipszes gézpólyát. Ha jól tudom akkor gyógyszertárban lehet ilyet kapni, sajnos az ára nem tudom mennyi lehet én már nagyon nagyon régen vettem olyat. Azért ajánlom ezt, mert a gipszes gézdarabok tökéletesen az arcod formályára illeszkednek, igaz azt meg kell várni hogy a gipsz megkössön az arcodon, de utána kapsz egy könnyű maszkot amit akárhogy ki lehet dekorálni. Mielőtt felteszed az arcodra lehet alakítani a gézdarabot vágással. Ja és ha jól emlékszem mielőtt feltennéd a gipszes pólyát az arcodra be kell kenni valamilyen arckrémmel vagy testápolóval. Remélem ezzel segítettem. :)
2016. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!