Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitárosnak jó ez a szett?

Kezdő gitárosnak jó ez a szett?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 10. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehogy harley bentont vegyél!Tüzifa az egész,a hangolása is kényes neméri meg hidd el.Ilyen gitár szettekbe ne bizzál.Inkább vedd meg külön mint,hogy 1 sz_r legyen az egész.Ha ajánlhatok márkákat akkor ezek között nézelődj: Cort,Epiphone,Ibanez,LTD ,ezek viszonylag olcsó gitárok és meg is éri.Erősitőben nemvagyok annyira otthon de a Behringer,Fender,Line 6 jól szuperál.Na meg a marshall de gondolom nem azt akarsz legelsőnek :)
2010. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs másra pénz, akkor jó, el lehet vele pirickálni, de ha adhatok egy tanácsot, nézz szét használt hangszerek között is, ugyanannyiért komolyabb cuccra is szert tudsz tenni...vágesz
2010. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak a használt cucokkal nincs vmi baj?mármint miért adnák el ha nem lenne hibás?vagy rosszul gondolom?
2010. ápr. 10. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

vigyázni kell hogy jó gitárt vegyél, de megéri a használt... ha kezdő vagy vigyél valakit aki ért a gitárokhoz, különben mind1 mit veszel szinte biztos hogy valami szart sóznak rád.. akkor inkább vedd le az első cortot a hangszerboltban a falról és mondd hogy az kell :D

azzal legalább lehet szerencséd :P

egyébként nehogy behringer erősítőt vegyél, iszonyat szarok ... nem tudom első hozzászólónak milyen jó tapasztalata lehet a behringerekkel ha ajánlotta, de nekem csak rossz van.. viszont a line6 tényleg jó :P

de ez attól is függ milyen stílusú zenét akarsz játszani.. írd le ide szépen, akkor megmondom hogy mit nem érdemes venni :P

2010. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ilyen szart ne veggyél még ha ingyen adják akkor se,nekem is HB-om,zörrög csattog, az erősitő nagyon rossz,inkább sporolj még egy kicsit és veggyél egy ephi-t
2010. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

punk-rock-ot szeretnék játszani:)

ennyire rossz?:S

2010. ápr. 11. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ha puck-rockot játszanál akkor alapból kizárnám a single-coil hangszedővel ellátott modelleket, vagyis squiert pl. nem ajánlom.. az epiphone és a cort (főleg a cort) talán jó lehet, lényeg hogy humbucker hangszedők legyenek rajta, az szól jobban torzítva :)

a gitár formáját meg ne kinézet hanem kényelem alapján válaszd ki :P ezt csak úgy döntheted el hogy kipróbálsz párat, jómagam strato párti vagyok ;)

2010. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!