Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a világ legjobb...

Szerintetek ki a világ legjobb énekese és miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 19:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs 1 ilyen kiemelkedő személy, többen is vannak. Minden énekesnek más az erőssége.
2016. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Igaz hogy meghalt de szerintem Dio a világ egyik legjobb hangja, élen Freddie Mercury mellett.

https://www.youtube.com/watch?v=bkysjcs5vFU

2016. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Számomra David Draiman a világ legjobb énekese. Másnak meg más.
2016. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%

Lady Gaga pls <3 mint énekesnő is és mint ember is, egyszerűen fantasztikus

illetve Lana Del Rey *_* 2 nagy szerelmem :3

2016. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ejj.. Egyiket sem ismerem. Csak Lady GaGát de őt nem szeretem.
2016. máj. 21. 20:19
 6/35 anonim ***** válasza:

Lady gaga-t csak régebben szerettem ma már nem igazán, ha a régi stílusánál marad volna akkor azt mondom, hogy ma is egész jó lenne, de ez az új stílus egyáltalán nem bejövős, mellesle nagyon nem hassonlít régi önmagára!

De ha mimdenképpen a mai korból kell, hogy mondjak énekest akkor szerintem beyoncé nak egész jó hangja van és tehetséges is na és még talán Ariana Grand nak mert neki aután tényleg nagyon jó a hangja, viszont ő meg úgy nem tett le olyan dolgot arra a bizonyos asztalra amitől még ő olyan nagy lenne

2016. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: sokszor nem is a hang számít mondom ezt pl britney-re mert neki aztán tényleg semmi hangja, viszont emelett tényleg nagyon tehetséges, na és még sok ilyen énekesnő van pl selena gomez - same old love ja egész jó pedig énektudásilag ő sem nagyvalami!

Nah és ha már itt vagyunk Christina Aguleira nem rég szeretpelt valami adásban ahol énekesek hangját kellett utánozni és szintúgy ariana is benne volt, christina nak pl egyszer britney hangját kellett utánozni és ezt olyan volt mintha britney énekelte volna igen neki is jó hangja van!

Ha jól emlékszem ez Jimmy Fallon - wheel of musical impression műsorában volt, viszont azért arra kiváncsi lennénk, hohy pl: britney miért nincs benne ilyen műsorokban pl vagy éppen selena már ha egyáltalán elvállalnák szerintem itt lesz teljesen egyértelmű az egész!

2016. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Michael Jackson-t nem szeretitek? Senki nem említi, pedig ő a legjobb mindörökre! :")
2016. máj. 21. 20:54
 9/35 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ő a legjobb, szóval nyilván nem fogom megemlíteni.
2016. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó hangja volt neki, de ez szubjektív.

És Diot és Freddiet senki sem említi rajtam kívül?

2016. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!