Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még klasszikus zenét...

Lucisz kérdése:

Vannak még klasszikus zenét kedvelő fiatalok manapság, vagy csak én vagyok ennyire különc? 14/L

Figyelt kérdés
Egyszer a zeneiskolában odamentem egy fiúhoz azzal a kérdéssel, hogy "neked ki a kedvenc klasszikus zeneszerződ?", gondolván, hogy aki komolyzenét tanul, az valószínűleg szereti is. De kiderült, hogy a szülők kényszerítik őt a tanulásra, és bárkit megkérdeztem, mindenki más is ugyanezt mondta.
2016. máj. 23. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak...
2016. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én is jobban szeretem a komoly zenét a könnyű zenénél. Bár most már a könnyű zenét is kedvelem. De 14 évesen csak a komolyzenét szerettem. 23/f
2016. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a komolyzenét is :) 13/L
2016. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
és kik a kedvenc zeneszerzőitek?
2016. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Reich, Stockhausen
2016. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
komolyzene háát talán rikard söderberg, jarrod radnich annak számít, de en rock ot szeretem:3
2016. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Stílusban az a legrosszab dolog ha valakit kényszerítenek valamire főleg ilyenre, (engem biztos nem tudtak volna semmi áron) szerintem kevés olyan fiatal van már ma aki vevő lenne a komoly zenére mert az oké, hogy azok az igazi zenék, de a fiatalok inkább az ilyen bulisabb pörgősebb számok jönnek be nekem, pl nekem is csak az ilyen tengi lengi zenék a bejövősek pedig már 23 vagyok fiu
2016. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a zenei stílusát mindenki maga dönti el, hogy mit kedvel, hiába kényszerítenek valakit attól szerintem nem fogja meg szeretni nekem amúgy nekem a legjobb azok amikre lehet támcolni pl ilyen hip-hop dance r&b pop
2016. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mélyen benne a műfajban, meg nem is a kedvencem, de szeretem. Ha olyan hangulatom van hallgatok egy kis Thomas Tallist, Mozardot vagy valami középkori orgánumot (de mást is, csak leginkább ezeket). De úgy is szeretem ha vegyítve van a kedvencemmel, a rockkal/metállal, nagyon jól megy a kettő:) (lást Apocalyptica) Amúgy én nem jártam zeneiskolába, a középiskolai énektanárom szerettette meg velem a műfajt. 19l
2016. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13-14 évesen én is főleg komolyzenét hallgattam, mostmár hallgatok vegyesen könnyűzenét is.


Kedvenceim: Schumann, Debussy, Xenakis.

2016. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!