Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy Drake a következő 10 évben jön Magyarországra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenre van esély. Egy nagyobb nyári fesztiválra (Sziget, Sound, Volt) simán lehívhatják.
2016. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első! A számból vetted ki a szót
2016. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy idén már bejelentik a Szigetre vagy a Soundra. Tyga vagy Chris Brown helyett jöhetett volna inkább ő. De gondolom azért se jelentették be mert erre felé még nem annyira nagy név.
2016. máj. 31. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:

minek? drake egy senki.

semmit nem tett le az asztalra, még azokat a szerencsétlen szövegeit is úgy írják neki.

aztán egy ilyen senkifia fattyú ugat eminemnek.

amúgy soundhoz még annyi, hogy eredetileg nem is brown jött volna, hanem The Game (csak bírósági ügyek miatt nem hagyhatja el USA területét), helyette hívták DMX-et, de ő sem ért ide, így maradt az a selejtes brown. bár drakénél az is jobb

2016. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen embereket. Itt most nagyban te leszólod Draket meg a munkásságát. De amint találkoznál vele ugyanúgy te is ugrálnál az autogramjáért.
2016. aug. 24. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:

ki ugrálna annak a verébnek autogrammért:DDD

attól mert te igen, ne általánosíts. én meg bírom az ilyeneket, hogy mert te lesz.pnád helyben a faxát, ezért mindenki más is.

2016. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tuti valami RTM szektoros kisgyermek vagy :D
2016. aug. 24. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:

rtm persze.

lekváros bukta meg drake egy szint

csak más a "rímpár"

buktánál a "g.c.i - g.c.i" rímpár dominál, drakenél meg a "n.g.ga - n.g.ga"

2016. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
na ebből látszik hogy nem hallgatsz Draket csak azt hajtogatod amit a haterektől olvasol :D milyen n.ggazásokról beszélsz te?:D ha érted a nyelvet akkor hallhatod hogy amit ő mondd el az nem csak a drogról meg a r**ancokról szól :D de mindegy..hajszold csak az igazad.
2016. aug. 24. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:

persze, nem értek angolul:DDD

de félreérted. nekem nem drake-kel van a bajom. hanem ezzel az egésszel ahova ez az ún. rapszakma jutott.

nézd meg, most kik vannak: geazi,tyga,vizkalifa,youngthug stb.

ezeknél semmi flow, gagyi szövegek meg javarészt 3 snassz téma: én milyen kőgazdag vagyok, a semmiből értem el ezt meg a milyen menő vagyok hogy füvezek.

a rajongótáboruk nagy része 14-15 éves kislányok, aztán azok még életükben nem láttak füvet, de azért osztják hogy smoke meg high..:D

most ha őszintén megnézed a mai felhozatalt a rapperekből meg a 90/00 körüli időt melyik jobb?

szerintem egyértelműen az előbbi, jobb flow, volt még mondandója a rapnek.

2016. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!