Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen wah pedált vegyek?

Milyen wah pedált vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mit csinál, de nem tudom, hogy mi különbözteti meg őket egymástól. Tudnátok ajánlani valami olcsót és elmondani, hogy melyik miért jó? Többnyire rhcp és hendrix számokat játszok. Válaszokat előre köszi. :)

2016. máj. 30. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Különbség általában csak annyi van, hogy 1-2 paramétert állítani tudsz a drágábbakon.

Vannak még trükkök, hogy nem potméter van benne, hanem led és fényérzékelő, de ez technikai dolog, a hangba nem szól bele.

Elsőnek egy Crybaby GCB-95 vagy egy Vox V845 bőven megteszi.

2016. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) ment a zöld
2016. máj. 30. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ám a Dunlopnak Hendrix signature CryBaby-je is :) (No de ezt csak érdekességképp) Én Dunlop párti vagyok, de ki kell őket próbálgatni, bármelyik hangszerben szívesen segíteni fognak! :)
2016. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg Kirk Hammet, meg Zakk Wylde, meg John Petrucci, meg Joe Bonamassa, meg Dimebag Darrel signature wah is van.

És?

Egyik sem jobb, mint egy sima GCB-95, csak nagyságrendekkel drágább.

2016. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt GCB-95- öm, szerettem is mert jó a hangja, addig a pillanatig amig 2év után nem gondolt egyet hogy kettétörjön a fogaskerék..... Történetesen nekem Kirk Hammett Signature pedálom van (amit kb 6éve használok igen agresszívan és köszöni tök jól van) és de! :) mérföldekkel másabb... :) Nem beszélve arról hogy az általad említettek közt ahogy Te magad is írtad van olyan ami saját potival is rendelkezik, állítható. És nem jobb semmivel?! Ez egy kicsit ellentmondásos. Rengeteget kipróbáltam amikor elmentem újat vásárolni, nekem ez jött be. Annak aki meg szereti a Hendrix témákat gondoltam nagy naívan kézenfekvő. :)
2016. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, a lényeg lemaradt.

[link]

Tessék. JH signature és ugyan annyiba kerül mint a GCB95 ha nem olcsóbb..

2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Dunlop 535q volt, nem volt sok extra. a kontrollokon nem tudtam elmenni, nem tudtam pont nekem optimalis hangzást. Eladtam. Később gyapotárban hozzájutottam egy Ibanez Screaming Demonhoz. Sokkal jobb beállítások, választhatóan automata vagy gombos, több paraméter. Nekem ez a top.
2016. jún. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!