Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Metallica The God That...

A Metallica The God That Failed-nek mi a mondanivalója?

Figyelt kérdés
MAgát a szövegét értem, de hogy mit akar mondani ezzel Hetfield azt nem. Ezzel a számmal most lázadni akar Isten ellen? Én hívő keresztyén ember vagyok, és ez a szám engem eléggé megbotránkoztatott. Nem tudom mit gondoljak.
2016. máj. 31. 16:56
 1/1 anonim válasza:
Nem írja le a kereszténységet hanem inkább a megszálott hívőket.Úgy gondolja,-ami szerintem is igaz- hogy az emberek túl sokszor,istenhez fordulnak segítséghez.Bármi gondjuk van,tőle akarnak segítséget kérni ahelyett hogy ők oldanák meg,vagy reálisabb dolgokhoz fordulnak.Egyébként egy fiú ,,emlékére" írta aki meghalt rákban.Az anyja nagyon nagy hívő volt,és ahelyett, hogy meg műtette volna,vagy gyógyszert adtak volna neki,vissza utasította,és Istenre hivatkozott a nő,hogy majd ő meggyógyítja.A fiú később meghalt.És igen vannak ilyen emberek akik ennyire komolyan veszik a vallást,erről énekel.
2016. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!