Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki hallgat itt hozzám...

Valaki hallgat itt hozzám hasonlóan ilyen zenéket? És ezek alapján most milyen a zenei ízlésem? 15/L

Figyelt kérdés

ezeket hallgatom:

Ossian <3

AC/DC

Rammstein

Linkin Park

van egy-két Korn és Iron Maiden zeném is. (utóbbit aktívan hallgatni fogok csak még lusta vagyok hozzá:))

Szeretem a komolyzenéket, a mulatóst meghallgatom és "vígadok" rajta de istenments hogy letölteném valaha. népdalokat is szeretem ugyanakkor hallgatok témazenéket (pl Doctor Who: This is Gallifrey


néha szoktam mást is mint pl a divatzenék. (de csak ha megy a rádióban van, stb... Egyszóval végighallgatom csak, szeretem is őket csupán nem érdekelek igazán)



2016. jún. 1. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kellesz *-* Én is ugyan ezeket hallgatom, nagyon jó az izlésed
2016. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Na ilyet hallani hogy valaki aki ilyen fiatal hallgat még linkin parkot én kiskoromban halottam mert tesóim szertték (22 25 évesek szóval az ő korukban az ment)

Pl jelenleg is azt hallgatok.

13/f

2016. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva meg jó tettszik azoknak a fiuknak akik nem azok a mulatós- dubstep mániások
2016. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag minden műfajt hallgatok, az elektronikusat és a mulatóst leszámítva. De a rock,metál és a komolyzene az örök favorit nálam.
2016. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak: hát nálunk ez a családban megszokott. mindig ezeket hallgattam, mert csak ezt tudtam és imádom is őket :)

meg persze az összes tesóm metalos..:D

2016. jún. 1. 22:06
 6/19 anonim ***** válasza:
Énis mindent kivéve a metál az nem annIra jön be de leginkább rock
2016. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok nálunk még a gorillaztól volt pár szám azokra most találtam rá
2016. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy hallgat. Heavy, Thrash, Death, Black metal. Néha még a klasszikus zene is előfordul :D

18/f

2016. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#2-nek: igaz mondjuk a linkin parkot kisebb koromban nem hallottam még, de a rammsteinről elvileg van is egy videó, amin táncolok olyan 2 évesen, szóóvaaal...:D

Amúgy én nem vagyok az a fajta aki tipikus rockerként öltözködik. ez azért is van, mert anyám kezembe nyomná a rozsdás ásóját azzal hogy keressek egy helyet a kertben, ahol eláshatom magam, ha meglátna festett hajjal, meg láncokkal. egyedül csak sötétebb fazonú cuccokat veszek fel. de tök átlagos rajtam minden. de szívemben él a rock! <3

2016. jún. 1. 22:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja azt énse csak halgatom ja és a fejemet se rázom ha rockot halgatok
2016. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!