Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem hasonlítanak...

Csak szerintem hasonlítanak veszettül egyes részletek ebben a Tolvai Reni és Beyoncé számban? Mintha az egyik a másikból lopta volna?

Figyelt kérdés

Érdekes, hogy ez a két szám a kedvenceim közé tartoznak és felfedeztem bennük több hasonlóságot. Szerintem vannak olyan részletek, amiknek a ritmusa, sőt a hajlítások is nagyon nagyon hasonlít. A Beyoncé szám szomorú hangulatú, míg a Tolvai Reni szám inkább vidám, de mégis vannak hasonlóságok, legalább is szerintem.


Szóval itt van a két szám, Beyoncétól a Broken hearted girl, tolvai Renitől a jól ismert hagylak menni. Első hangzásra talán azt gondolnád, hogy a két szám köszönő viszonyban sincs egymással.


Aztán észrevettem, hogy a Tolvai Reni szám----- 0:32-től, "csak félni, nem szólni, hogy széthulltunk rég", a Beyoncé szám 0:33-tól "and though there are times when I hate you cause I can't erase"-----


-----Innen veszettül elkezdenek egymásra hasonlítani, a dallamuk ugyan az egészen a refrén előtti nyújtásig, kb 0:50-nél "hogy együtt kell szállnunk, ez a földön tart még" és "I know I'll be there at the and of the day"-ig. Utána megint nem hasonlít, de szerintem az általam említett rész rettenetesen.:)



2016. jún. 2. 18:38
1 2
 2/12 A kérdező kommentje:
még a szótagok is ugyan úgy jönnek ki.
2016. jún. 2. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Reni, ne itt reklámozd a számaidat légyszíves!

Amúgy most azt feltételezed hogy az egyikük a másiktól lophatta az ötleteket? Azaz egy tolvaj az illető? Vajon melyikük lehet az? Egyiknek se sántít a neve :/ Oh wait... :D

Amúgy csak a hangjuk hasonlít 1-2 résznél, de annyira nem jött át, hogy a ritmus is hasonlít-e. De én nem is nagyon tudtam arra figyelni, amikor ott rázta magát abban a ruhában :DD Mégis miféle klip ez xD

2016. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor hallgasd meg jobban úgy, hogy 0:30-ra teszed és öt másodperceket hallgatsz az egyikből, majd a másikból. Aki nem ismeri a számokat, annak nehéz észrevennie, pedig rettenetesen hasonlítanak. A hangjuk pont nem hasonlít egyáltalán..:D
2016. jún. 2. 18:59
 5/12 A kérdező kommentje:
figyeld meg a hajlítást mindkét számban 0:50 körül. Kizárt, hogy nincs közük egymáshoz.:D
2016. jún. 2. 19:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Reni számát indítsd el 0:32, kor, a másikat 0:35-lor, de pontban egyszerre és megfigyelheted, h ugyanúgy jön ki.
2016. jún. 2. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a poén hogy ennek a csajnak tényleg jó hangja van, kár hogy magyarul énekel. De a klip közben az a sok rángás, szerintem rohama volt, hogy nem vették ezeket észre? :D


Nem látom a hasonlóságot. Reni, Renáta vagy hogy hívják, a sorok végét eleve megemeli nagyon, míg Beyonce drága leviszi. Meg szerintem teljesen más, pedig nem vagyok bot fülű :D

De azért már kíváncsi vagyok egy 3. ember véleményére is :D

2016. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy nem látsz, a nyújtásnál ordít a hasonlóság.:) Ne a rángását figyelt, mert az nagyon idegesítő, hanem az éneket.:D
2016. jún. 2. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy most hogy így be próbáltam az időpontokat egyszerre nyomni, (hát persze hogy nem sikerült ötödjére sem), hallom hogy tényleg egyszerre végeznek kb. a szöveggel mindig :D Igazad volt. Asszem. Telefonra le nem szedem hogy sikerüljön 100%-osan megállapítani hogy tényleg úgy megy-e xD most csak 90%-ra mondom :D
2016. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy meghallgattad, várom a többi véleményt.
2016. jún. 2. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!