Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen mai rock bandák vannak?

Milyen mai rock bandák vannak?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben megtetszett a rock zene de nem nagyon tudok együtteseket ebből a műfajból . Légyszi írjatok párat!:) 15/L

#zene #banda #rock #egyuttesek
2016. jún. 2. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondj előbb bandákat és az alapján könnyebb lesz írni. :)
2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anna and the Barbies, 30Y, Blahalouisiana, Bohemian Betyars, hiperkarma, Intim Torna Illegál, Kaukázus, Kiscsillag, Mocsok 1 Kölykök, Péterfy Bori, Supernem, Vad Fruttik
2016. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
The Pretty Reckless, Breaking Benjamin, Arctic Monkeys, Falling in Reverse, Green Day, Halestorm, Hollywood Undead, In This Moment, Linkin Park, Nirvana, Paramore, Rammstein, RHCP, The Rasmus, Three Days Grace, Black Veil Brides, Evanescence.
2016. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp ez a gondom hogy nem nagyon tudok bandákat mivel még csak ismerkedek ezzel a műfajjal. Úgy gondoltam hogy írnátok párat (amit ismertek /szerettek ) és akkor belehallgatnék. Ha ez számít akkor a "gyengébb " fajtából (vagy nem tom hogyan nevezik ) hallgatnék szívesen.
2016. jún. 2. 22:01
 5/11 A kérdező kommentje:
At előző az egyesnek szólt :D a többieknek köszönöm:)
2016. jún. 2. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a pop-punkot szeretem,talán ez a lágyabb is,amire gondolsz és nem durva,attól hogy ott van hogy punk,egyáltalán nem durva. :D Szóval: All time low,Simple Plan,Blink 182,Sum 41.Őket ajánlom. :)
2016. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pink Floyd, Guns n Roses, Scorpions, AC/DC, Bon Jovi, Mötley Crüe, Kiss, Cinderella, Cheap Trick...


Ezek egyike sem ''mai''.

Hát, fiam, nem tudod, miről maradsz le...

2016. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az indie rock félékbe szeretek bele leginkább.

Bombay Bicycle Club

Foals

MGMT

Foster the People

Of Monsters and Man

Arcade Fire

The Strokes

Cage the Elephant

Black Keys

RHCP

Queens of the Stone Age

Radiohead

Pink Floyd

Beatles

2016. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha megtetszett a rock akkor hallgass bele pár "legenda" albumaiba, mint például amiket előttem írtak AC/DC, Guns n' Roses stb... Hidd el óriása különbség van a maiak és a régiek közt és nem biztos hogy a maiak javára. Nem csinálnak már olyan gitárszólókat, se riffeket mint régen pedig szerintem a rock egyik legfontosabb eleme a gitár. A mai rocknak csakis az ének áll a középpontjában. Na mindegy nem akarom leirni a mai rockot vannak azért azok közt is nagyon jó bandák: Airbourne, Foo Fighters, Skillet, Five Finger Death Punch (ez inkább kicsit metálos de nem az az órditozós death metal), Limp Bizkit, Thousand Foot Krutch, Black Stone Cherry
2016. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Hollywood Undead, The Fray, Three Days Grace, Skillet, Theory of a Deadman, Green Day, Simple Plan, Fall Out Boy, Imagine Dragons, My Chemical Romance, Red Hot Chili Peppers, Linkin Park, Nickelback,
2016. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!