Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire megbízható ez az...

Mennyire megbízható ez az oldal? Átverés lenne?

Figyelt kérdés

(Bocsi ha rossz kategóriába írtam)


Egyik ismerősöm a Facebookon megosztott egy pólót ami Iron Maidenes, az egyik régebbi "logó", csak Magyarország zászlója van a kezében az angol zászló helyett.


Link:

[link]


Nem az eredeti Iron Maiden oldal osztotta meg, hanem valami másik Iron Maiden oldal, amit kedvelnek 272-en.

Lehet én "félek" ennyire, de nekem eléggé gyanús ez az egész. (Akárki akármit ír kommentbe a póló alá, ugyan azzal a szöveggel bemásolja az oldal a linket.)

Szeretnék ilyen pólót, mert nagyon tetszik nekem, de nem nagyon merem így megrendelni. (Elég sokba fájna ha kamu oldal lenne, persze egy ilyen pólóért kiadnék ennyi, hogyha tudnám biztosra, hogy az enyém lesz.)

Már csak 2 napig lehet megrendelni, 5-10 nap a kiszállítás, tehát meg sem tudom várni, hogy a többi embernek, akik megrendelték kihozzák e.


Mit gondoltok róla?



2016. jún. 3. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!