Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi változott az elmúlt időben...

Mi változott az elmúlt időben a VIVA TV-n?

Figyelt kérdés
Műsorok, kinézet, reklámszünetek?

2016. jún. 7. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A zenék. A VIVA Tv korábban nem csak mainstream zenéket adott. (Igaz, hogy most már nincs Viva, de mivelhogy gyerekkoromban sokat néztem, így tudok róla mesélni egy-két dolgot.) Sokan mondják, hogy a csatorna 2004 előtt még jó volt, mert volt rajta változatosság. Én mondjuk ezt nem tudom, mert 1. 2004-ben még nem néztem ezt az adót, 2. kisgyerek voltam, nem sok minden van már meg abból az évből. TeCsőn (DzsaTubén, na jó, Youtube-on) láttam egy metal klipet a Fika TV-ről. Valószínűleg még az aranykorban készülhetett, mert én 2006-2007 körül kezdtem FiKa Tv-t nézni, és akkor már nem voltak rajta metal zenék (éjjel lehet, hogy voltak, azt nem tudom, de szerintem nem voltak, inkább az EmTíVí adott metal zenét éjszaka - Headbangers Ball). No mindegy. Szóval a FIKA TV-n mainstream tucatzenék mentek, a legundorítóbb fajtából. Gyerekkoromban elvoltam ezekkel, mert hát ugye gyerekként mindent megeszik az ember. De most már belegondolva elég xar csati volt ez, abszolút nem kár érte. Műsorai is ilyen tiniknek szóló vackok voltak, úgy az egészből áradt a nyál és a tingli-tangli hangulat. Régebben azért nem volt ilyen (ezt azért tudom, mert a YT-on láttam régi Viva Tv-s videókat).


Mára azonban nincs már Fika Tv. (Azért hívom így, mert minőségileg kb ott volt, a fika szintjén). Mára Kámedi Szentrál Femili (Comedy Central Family) van helyette, nem szoktam nézni. (Mint ahogy Tv-t sem nézek.) Na mindegy. A VIVA TV-n sok minden változott. Írom ezt 2019-ben, amikor már nincs is VIVA Tv, és szerintem a kérdezőt sem érdekli az eszmefuttatásom. :)

2019. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!