Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mdma (Ecstasy) miért nem látszik?

Mdma (Ecstasy) miért nem látszik?

Figyelt kérdés

Rengeteg techno buliban/fesztiválon megfordultam már és azt tapasztaltam ,hogy akik tényleg fullra készen vannak a keréktől ,azoknak a 70-80%-án nem is látszik semmi (Jupiter méretű pupilla ,szétesett arc)!

Ezt ,hogy csinálják?


Pl. HOT X is néha megbűvöli magát egy kis "cukorkával" még sem lehet rajta látni közvetlen ,hogy ő most szét lenne esve!


De ezt ,hogyan? Ennyire hozzá lenne szokva a szervezete?

Vagy esetleg valamilyen stimuláns anyagot szed mellé ami ezeket a "tüneteket" elmulasztja?


Én eddig életem során nem sokszor futottam bele eme csodaszerbe ,de rajtam mindig csúnyán meglátszott a szer hatása (a fejem helyén mint ha egy pupilla lett volna és hát a szemem is össze-vissza cikázott/ugrált)!


Tudom ,persze ,van a napszemüveg... de ezek az emberek szemcsi nélkül is megoldják!


https://www.youtube.com/watch?v=Ab0NatYy56k



#pötty #antidepresszáns #felni #acid #hoti #igazábólezgyógyszeris #kivévehamindensarralfelütik
2016. jún. 8. 16:55
 1/1 gyuszkoko959 válasza:
Kontak lencse és talán mértékkel esznek belőle
2016. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!