Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani középgyors...

Tudnátok ajánlani középgyors tempójú (lehet hülyén írtam le/fogalmaztam meg) black metal, death metal számokat?

Figyelt kérdés
Ilyenek hallgatok például hogy:gorgoroth,behemoth,immortal,gojira,carach angren,cradle of filth.

2016. jún. 8. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Emperor-Inno A Satana, With Strength I Burn, I'm The Black Wizard


Bathory-A Fine Day To Die, Golden Walls Of Heaven


Mayhem-From The Dark Past,Funeral Fog


Death-Pull The Plug, Left To Die, Symbolic, Leprosy, Evil Dead, Philosopher

2016. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tom Benko ***** válasza:
100%

BATHORY: Call from the Grave, Into the Eternal Fire, Blood Fire Death, Raise the Dead

Satyricon: Mother North

Immortal: Tyrant, Beyond the North Waves

2016. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!A Bathory és Death számok nagyon tetszenek.

#2 az immortalt is ismerem a tyrants pedig imádom:3

2016. jún. 9. 20:58
 4/7 anonim válasza:

Hypotermia (ez kicsit depresszív, de imádom személy szerint), Ghost Bath, Burzum, illetve a Sear Blisst ne hagyd ki!


Ha bejön az avantgárd vonal is, akkor Arcturus, Thy Catafalque (illetve a régi Gire-album),

2016. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Svarttjern: All Hail Satan

Kampfar: Mylder

Burzum: Dunkelheit

Uada: Devoid of Light

Marduk: Frontschwein

2016. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a depresszív csapásirányt követem, abból a Trist nevű cseh zenekart tudom ajánlani. Főleg a Stíny c. számukat, de az egész Stíny album nagyszerű. Ezenkívül Make a Change... Kill Yourself, a Nyktalgia első lemeze vagy a már említett Hypothermia is kiválóak.


DSBM-en kívüli világból esetleg a Satanic Warmaster néhány száma (The Vampiric Tyrant, Carelian Satanist Madness, True Blackness) tetszhetne, de a trVe, cVlt black metalt nem ismerem annyira. :)

2016. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Megnézni csak párat tudtam még de a satanic warmaster,marduk és az Uada nagyon tetszik.

2016. jún. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!