Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a magyar szövege a Richard...

Mi a magyar szövege a Richard Clayderman - Ballade pour Adeline? Azt már tudodm h. a cím jelentése ballada Adelinnek.

Figyelt kérdés

Hallottam nótatévén magyarul ezt a számot, és csak annyit jegyeztem meg belőle, ami nagyon kevés, h. Búj hozzám vigyázz rám.... + ölelj át.... és elfelejtettem és hiába keresgélem nem lelem, nagyon szeretném ha meglenne nekem..:)kérlek segítsetek köszönöm:)de így hiába keresem nekem ez a szám kéne csak magyarul, tudom h. vagy mert már hallottam csak ne vagyok valami agy netes, és hiába keresem köszönöm:)

http://www.youtube.com/watch?v=gfsgXJQ0ebU


2010. ápr. 12. 09:49
 1/1 anonim válasza:

Dalszöveg :

Végre, rád találtam,

nem hittem soha, hogy az álmom teljesül.

Itt vagy, gyönyörű hófehér ruhában,

fejedre menyasszonyi fátyol felkerül.


Bújj hozzám, vigyázz rám míg élek én,

esküszöm nem hagylak el senkiért.


Végre, rád találtam,

ígérem őrzöm majd az álmod, kedvesem.

Véled, együtt a jóban-rosszban érted,

azt hogy az élet mással még szebb, nem hiszem.


Bújj hozzám, vigyázz rám míg élek én,

esküszöm nem hagylak el senkiért.


Végre, rád találtam,

e pillanatra régen vártam, higgy nekem.

Véled együtt a jóban-rosszban érted, azt hogy az életmással még szebb, nem hiszem.


Végre, rád találtam, mióta élek erre vártam, mondj igent, életem, kedvesem, mindenem.

2017. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!