Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud nekem tanácsot...

Valaki tud nekem tanácsot adni gitározás elkezdéséhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni játszani akusztikus és a hangszerem meg is van hozzá ,de megrekedtem. Próbálkoztam egyszerűbb akkordok lefogásával ,de miután párszor eljátszottam őket és másikat próbáltam lefogni ,nem maradt meg semmi az előzőből. Tudna valaki tanácsot adni ,hogyan kezdhetném el az alapoknál ,hogy később tudjak majd rá építeni?A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 13. 16:20
 1/3 anonim válasza:
Ne rohanj mindegyik akkordnak neki elsőre! Először próbálj max 2-3 akkordot váltogatni-esetleg keresgetni 2-3akkordos dalokat ha már megy a váltás- majd ha úgy érzed az épp aktuális akkordokat tudod, vegyél hozzá 2-3 újabbat és így tovább. Persze ez nem egy délután alatt fog menni... :)
2016. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Waff ***** válasza:
"...nem maradt meg semmi az előzőböl..." kifejtenéd hogy ez pontosan mit jelent?
2016. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Waff: igen, ezt lehet jó lenne tudni...
2016. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!