Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen gitárral és erősítővel...

Ilyen gitárral és erősítővel meglehet tanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Gitár:

[link]


[link]


[link]


Erősítő:

[link]


[link]


Gitár erősítővel:

[link]


Melyik párosítás lenne a legmegfelelőbb? A gitárra és erősítőre együtt kb 35000-40000Ft-ot szánnék.

Nem ez lenne a végsőkig, csak gyakorolni.



2016. jún. 15. 14:12
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy 40000 alatt lehet venni hangszerboltban gitárt erősítővel?
2016. jún. 15. 15:18
 2/24 anonim válasza:
Tuti ezekből akarsz csak, vagy mondhatok mást? Csak mert lehet jobban jársz ha használtan nézel egy squier bulletet + egy fender, marshall,laney stb 10-15w erősítőt szintén használtan. Sztm kijönne 40k ból simán. Amúgy bármilyenen meglehet tanulni, csak nem mindegy az a bizonyos "érzet" meg a hang minősége. :)
2016. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet mást, ha van akár nem használt is, csak 35-40ezernél ne legyen több. Egyrészt gyakorolni szerintem ez is megteszi, meg ennyit tudok egyelőre megengedni magamnak.☺
2016. jún. 15. 20:50
 4/24 anonim válasza:
Értem én, nyugi voltam(talán picit még vagyok is) én is így. De ami biztos, hogy 40 000ft-ból, mégha gyakorlásra kell is csak, nagyon megfogod bánni... elképesztően gyér hangja van az ilyen márkának mint a behringer stb (nem próbáltam de nm túl kecsegtető)ebben a helyzetben ezért pártolom a használt cuccot! :D először én is úgy voltam vele á itthonra jó az olcsó cucc:kipróbáltam egy 50 és 100 fölötti erősítőt (bár ezek már 30 és 100watt körül voltak és így ugye alapból drágább :s) na hát egy behringer és társai márkához hasonló kis 10wattossal szemben isteni hangjuk volt az előbb említett drágábbnak. Egyébként most tanulsz gitározni, vagy akusztikuson kezdtél? /első voltam/
2016. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Most tanulok. Ez a kérdés is az enyém volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__7867186-hogy..

2016. jún. 16. 07:49
 6/24 Waff ***** válasza:
Felejtôs. Egy gitár+kábel+ erősítő alap felszerelés olyan 80-90 körül KEZDŐDIK. Azon alul csak szemetet kapsz ami legjobb esetben is csak elveszi a kedvedet a gitározástól.
2016. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Ja így van 80-90 ezer lesz az alap...de tegyük fel használtan veszi a kérdező--> talál egy 40 ezer fotintos gitárt hozzá erősítőt szintén ennyiért, hirdetős oldalon meg felárban ezeket. Akkor már nem 80 és ugyan ott tart :) kérdező: milyen műfajt kedvelsz? Vagy szeretnél játszani majd?
2016. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Waff ***** válasza:
Úgy értettem hogy használtan 80-90 rugónál kezdődik egy elektromos felszerelés...
2016. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szűkös keret,meglehet venni a 20 ezres gitárt és a 10 ezres erősítőt de lehet nem azt fogod kapni amit szeretnél és emiatt elmegy a kedved a gitározástól.Szerintem erősítőre legalább szánj 25 ezret használtan már annyiért jókat kapni ami igaz nem egy házdöntő erejű de már kellemes hangot ad,ez függ márkától is mert van annyiért gagyi és jó is.Gitár ügyben mindenképp nézzél be hangszerboltba vagy valami hangcuccokkal foglalkozó üzletbe.Tudatosan vásárolj gitárt mert ha olyat veszel ami például nem tartja jól a hangolást meggyűlik majd vele a bajod (ez főleg nem fix húrlábasra értendő)
2016. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Gitárnál 30ezer még belefér, és 15 az erősítőre. Műfalnál rock vagy ehhez hasonló dolgokra gondoltam.
2016. jún. 16. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!