Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Miért mondják hogy...

Kpopperek! Miért mondják hogy btsnek nincs esélye Olyan karrierre mint a Shineenak vagy a SuperJuniornak?

Figyelt kérdés
Még csak három éve debütáltak és már is elég sokáig eljutottak.. Nem hiszem hogy ne tudnának egy Shinee vagy SuJu színvonalat megütni.

2016. jún. 16. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem!!!!

Mindkét banda akit említettél az Sm-nél vannak, az SM meg a leghíresebb vállalatok között tudhatja magát Koreában.A Shinee 2008-an, a Super Junior 2005-ben debutált.


A BTS most lett 3 éves és igen gyönyörűen törnek felfelé az biztos, még fiatalok előttük van még egy csomó minden,szóval szerintem nekik is lehet olyan karrierjük mind az említett bandáknak!!

2016. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért, amit az előttem szóló írt.

A SHINee és a SuJu is az SM-nél vannak, akik Korea egyik, hanem legnagyobb és legbefolyásosabb vállalata. Ez már önmagában garancia egy-egy banda sikerességére, ami azt jelenti, hogy már debut előtt nagyobb hírnevük és fantáboruk van, mint más több éves bandáknak.

Ráadásul, ami még különlegessé teszi ezeket a bandákat, hogy még a nagy hallyu hullám előtt, illetve annak az elején debutáltak, ami azt jelenti, hogy nagyon nagy szerepet játszottak a K-pop elterjesztésében, népszerűsítésében.

Nem is beszélve arról, hogy már 8-10 éve a szakmában vannak és bizony még mindig nem kis létszámú rajongótáborral.


Ezzel csupán azt akartam alátámasztani, hogy a SHINee és a Super Junior méltón állnak a legjobb idolbandák között és nem azt, hogy más banda nem futhat be hasonlóan szép karriert. A BTS mellett szól például, hogy mindenféle nagy nevek nélkül törtek a csúcsra és bizony már három éve töretlenül ott is tartják magukat.

Mellesleg az, hogy három éve debütáltak és már remek eredményeik vannak, még önmagában nem elég. Ezek a legtöbb idolbanda csúcsévei. Az lesz majd az érdekes, hogy a következő 3-5 évben, hogyan állják majd a sarat, amikor majd lejár a szerződésük, jön a sorkatonaság és egy-egy tag talán elkezd a szólókarrier iránt érdeklődni.

De őszintén remélem, hogy sikerre fognak venni minden akadályt, és még évek múlva is a számaikat hallgatjuk majd és a comebacjük közelsége fog túlsegíteni minket egy-egy nehéz napon.

2016. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy ezek a bandák népszerűbbek, mint a Bts, de én pl egyáltalán nem szeretem a számaikat:D Szerintem a bts 1000-szer jobb, mint ők! :)
2016. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz
2016. jún. 17. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első kettő értelmesen válaszolt, harmadik wtf...:) Na mindegy.

A SuJu és a SHINee picit műcsapatok, illetve tényleg teljesen más erában váltak népszerűve, az SM által formált, "tökéletes" csapatok. A BTS sokkal másabb, ők nagyon új stílust képviselnek, de 4-5 év múlva biztos vagyok benne, hogy ők is nagyoknak fognak számítani, remélhetőleg Suga és Rap Monster pedig tovább csiszolgatják a dalszövegírást és a producerkedést. :)

2016. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez fura, attól függően hogy a SM-nél van mind a két banda, Jonghyun halála óta egyszer sem hallottam a Shineeről.A BTS bezzeg mindenhol,minden listán ott van, és a Shinee pedig alig alig.Szerintem a BTS nagyon jó úton halad,csak el ne csesszék.A Super Juniort nem nagyon kedvelem(senki ne sértődjön meg aki junior fan)van 1 számuk amit régen hallgattam, egyszerűen nem jönnek be:)

A Shinee is híres,persze,őket is ismeri gondolom az egész Korea,de nekem a BTS sokkal hiresebbnek tűnik, sőt szerintem a Shineet régen lepipálták.Ez csak én szerintem,de több oldalon magyar/japán/koreai sőt angol oldalon is olvastam h jelenleg a leghiresebb kpop banda a BTS és a Shinee közel sincs a top listán.Asszem talán,nem emlékszem h a BTS a világhírű BIGBANGgel dulakodik a csúcson:))) tényleg elég fiatalok,kedvenc bandák,örülök h ennyit eltudtak érni,büszke vagyok rájuk remélem lesz lehetőség egyszer látni őket élőbe is!annak mindennel jobban örülnék 😊❤

ARMY forever ❤❤❤❤!

2018. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A BTS már rég lehagyta ezt a 2 bandát:')

Mit gondolsz, mégis miért nyerték meg már 2x a Billboard-ot?

2018. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 a kérdés 2016-os..
2018. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És heló, HOL tart most a bts?! A LEGHÍRESEBB BOYGROUP IN THE WORLD😁
2021. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5 éves kérdés huhUuu

Nézzétek meg most hol tartanak a fiúk!

2021. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!