Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék egy MIDI fájlt...

Hogyan tudnék egy MIDI fájlt normálisan lejátszani vagy konvertálni?

Figyelt kérdés

Van egy MIDI fájl amit egyszerüen nem tudok normálisan lejátszani sehol, gondolok itt a windows media playerre de quicktimeval is próbáltam de az se tudta rendesen lejátszani. QuickTimeval megpróbáltam átkonvertálni akkor egy picit jobb lett de még mindig nem jó.


Amúgy úgy értem hogy nem tudja lejátszani, hogy nem tudja az összes hangot egyszerre lejátszani és sokszor csak egy szólamot bír lejátszani. Elvileg csak zongorahangokat kéne hogy megszólaltasson amúgy.


Tudtok valamilyen programot amivel le tudnál normálisan játszani vagy konvertálni?


Maga a MIDI fájl amúgy elég nagy ahhoz képest, hogy MIDI, 1,78 MB.



2016. jún. 16. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem célszoftverrel mozdulsz rá? A vanBasco's Karaoke Player kifejezetten MIDI fájlok lejátszására van kitalálva.
2016. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kkovax38 válasza:
2016. jún. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A kérdés kiírása elött én eddig a Synthesiaval próbáltam lejátszani meg a Piano From Above programmal és azok nem tudták normálisan lejátszani.

2016. jún. 20. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!