Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki ha fiú létemre a kedvenc...

Ciki ha fiú létemre a kedvenc számom Alan Walker - Faded? 17/f

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a számot én is nagyon szeretem , bár én lány vagyok :D De rohadtjó zene, és más fiúknak is tetszik, nem ciki :)
2016. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Miert lenne ciki???? Ne foglalkozz vele mas mit gondol! Ha valaki azt mondja ne hallgassd azt mert ciki akkor nem fogod??? Jézusom. Az egy nagyon jó zene nekdm is a kedvencem volt amíg napi százszor megnem hallgattam és megutaltam :Dd
2016. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? :D azt hallgatsd ami neked tetszik, és ne mások folyásoljanak be ebben pl ezt és ezt ciki hallgatni jajj ez nem menő szám és ciki hallagatni stb. Ne foglakozz velük, azt hallagatsd ami neked tetszik bárki mond bármit, és az legyen a kedvenc számod ami neked tetszik. Inkább légy önnmagad! :D Amúgy nem rossz az szám ;)

Tessék két random zene:

https://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI

https://www.youtube.com/watch?v=J4Izm65O6P0

Szép napot! :D

2016. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most hallgatom, mert nem ismertem :D

Szerintem nem rossz :)

Nekem tetszik, szerintem nem ciki. Bár nem lett a kedvenc számom, de egy zenelistára simán rákerülhet :)

20f

2016. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nem ismertem.

És hát, nem az én műfajom, szép szóval.

2016. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld el magadat! Ez főbenjáró bűn! xd De most komolyan, ami a kedvenced, az egy belső érzésről jön, valakinek a belső érzése meg hogy lehetne ciki? Mindjár meg is hallgatom, hátha tényleg jó, de attól függetlenül, hogy számomra jó szám-e, a fejemet fogom az ilyen kérdéseknél. Azt hallgassad ami tetszik, aki meg megvet érte, azzal ne foglalkozzál, hagyjad ott , ahol beszólt miatta; magad miatt születtél ebbe a világba, a te életed nem másokért van, hanem , hogy azt csináld , ami neked jól esik, hogyha így lehetőségként fogod fel. Csak szándékosan ne árts másoknak, annyi a lényeg! Akit pedig sért a te zenei ízlésed, úgy, hogy esetleg csak megemlíted, vagy a füledbe dugva hallgatod, attól ne várjál sok testvériességet. Mármint , ha ezt nem hajlandó elfogadni, egy ilyen apróságot benned, hogy te milyen zenéket szeretsz, akkor talán nincs is egymással dolgotok, nem értitek meg egymást, akkor hagyjad rá. Szóval ha a zenédben sem támogat, máskor hogyan számíthatnál rá? Szóval nem érdemes vele barátkozni, és ilyen zenei téren meg tényleg tök fölösleges mások véleményére adni. Illetve csak akkor mondja meg, hogy tetszik-e vagy nem, ha te kérdezted, nem pedig beszólásképpen.
2016. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nem ciki....pl nekem nem rég még a Justin Bieber Love Yourself volt a kedvencem...xDD (nem vagyok JB fan...) xD
2016. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, én is nagyon szeretem :D Bár jobban szeretem a "fade" verzióját :'D de jó kis szám az

16f

2016. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, főleg hogy az egy "fiús" szám. Amúgy nekem a 1D a kedvencem és egyáltalán nem zavartatom magam azzal hogy mit gondolnak mások:) 15/F
2016. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azèrt de, mit jelent az jogy "fiús" szám?
2016. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!