Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tizennégy éves lány vagyok. Nem azokat a zenéket szeretem, amelyeket a korosztályom. Értem ez alatt Justin Biebert, Zaynt, Rihannat, Megan Tarinort meg a hasonló előadókat.

Ezek helyett inkább Red Hot Chili Pepperst, Beatlest, AC/DCt, Arctic Monkeyst, Neighobourhoodot, Kornt, Three Days Gracet, Fall Out Boyt, Imagine Dragonst, Green Dayt, Lana Del Reyt, Lordeot, Linkin Parkot, Oasisf, Papa Roachot Nirvanat, Guns N Rosest, Pink Floydot, Ramonest, Less Than Jaket, Punnany Massifot, Skilletet, Killerst , The White Stripest és Tove Lo-t hallgatok. Szerintetek ez gáz? Engem emiatt rendszeresen cikiznek, de nem veszem magamra. Ti mit hallgattok?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! <3



2016. jún. 26. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyoo és engem is cikiznek én Bon Jovi, Bryan Adams-et hallgatok napi0-24 órában néha Ac/Dc, Guns N Rosest
2016. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Rohadtul gáz. Nem az ízlésed miatt, hanem azért mert ez már a 666. ilyen kérdés. Azt hallgatsz, amit akarsz, semmi sem ciki, fogjátok már fel... Attól meg nem lesz senki sem jobb ember, hogy milyen zenét hallgat.
2016. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kínos. Én is ilyen bandák zenéin nőttem fel és nagyon örülök neki,hogy kiskoromban Beatlest és Nirvanát hallgattam... Engem azért piszkáltak és néztek le,mert én voltam az egyetlen az iskolámban,aki bakancsot hordott. Egyáltalán nem érdekelt és téged sem kellene,hogy zavarjon a többiek cikizése. Mindenkinek joga van azt hallgatni,amit szeret és akik ezért elítélik az embert,azokkal nem érdemes törődni. Nyugi,még rengetegen vannak akik hasonló zenéket szeretnek és lehet,hogy gimiben pont ilyen osztálytársaid lesznek majd :)

15/l

2016. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez van velem is. :D Ha elmondom mit hallgatok,akkor máris hülyének néznek.Egy idő után megtanultam le***ni őket és szeretni azt amit akarok.

14/l

2016. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szerintem egyaltalan nem gaz, en is ugyanezeket hallgatom:)az a gaz, hogy valaki ezert cikiz teged,ne is torodj veluk azt hallgatsz amit akarsz es kesz:D

14/l

2016. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Inkább az gáz amit ők hallgatnak. Bieber meg Rihanna számai igénytelen szemetek, nulla mondanivalóval meg táncikálós, vonagló ribis klipekkel, mert mással nem tudják eladni magukat. Arról nem is beszélve hogy zeneileg is egy nagy rakás széklet mindkettő. Élőben énekelni sem tudnak, utólag van megszerkesztve a hangjuk a felvételeken... Na ez a gáz. Szóval szerintem egy percig se foglalkozz olyan emberek véleményével aki ilyet hallgat. Te igényesebb zenét szeretsz, bizonyára értelmesebb vagy mitn a korosztályod, jobb izlésed van. Tartsd meg, véletlenül se mondj le róla, csak azért mert a hulladék divatzene menő
2016. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 12 vagyok (fiu) és cikiznek mert P!nket halgatok és még a szobám falána képe is kint van :D de én továbra is szeretem!
2016. szept. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kedves voltál a kérdésben, nem akarok beszólni neked, de amikor valaki ilyet kérdez, mindig az jut eszembe, hogy tipikus s**ggnyalatós kérdés. Mondom ezt úgy, hogy én magam is 12 éves korom óta Bon Jovi rajongó vagyok, azóta gyűjtöm a rocktörténeti könyveket, és szeretem a régi zenéket (is). Bár engem nem csúfoltak emiatt, de kevés korombeli akadt, aki osztotta ezt. De itt a Gyik-en minden 2. kérdés erről szól, és más értelme nincs, mint a megerősítés. Értem én, hogy ismerősöket keresel, de most miért idegenektől várod, hogy szentesítsék az ízlésed?


De hogy a kérdésre is válaszoljak: azt gondolom, hogy az áltlad felsorolt zenék jelentős részét se szeretem. Az én kedvenceim: Beatles, Bon Jovi, Sweet, Queen, Aerosmith, Darren Hayes, Fun, Nate Ruess, Pink, Jon Bon Jovi, Richie Sambora, Status Que, a 80-as évek hair metáljának legtöbb alkotója.

2016. dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti: a zene miatt cikiznek, vagy mert szerintű fiúként nem hallgathatod? Ez am olyan baromság. Mármint miért jobb, ha nők hallgatnak férfi énekeseket, mint fordítva? Ha félreértettem, bocsánat.
2016. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*szerintük
2016. dec. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!