Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Divatba fog jönni a rock zene?

Divatba fog jönni a rock zene?

Figyelt kérdés
IGAZI rockerek ti mit gondoltok erről? Én hajam tépem ha egy hülye kis b*zi diszkós berak egy tankcsapdát, mert az olyan jó és menci.

#divat #rock #meghalokhadivatbajön
2016. jún. 29. 21:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Ki sem ment a divatból..:)
2016. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz 2000-ben születtem, de egy időben nagy divat volt hogy minden tini csak rockzenét és/vagy metált hallgatott. Ugye ez nem jön megint divatba? :/
2016. jún. 29. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:

a rock zene mindig divatban marad, és esélye is van a mainstream zenék közé kerülnie, a metál ezzel szemben már kevésbé elfogadott.

Szomorú világban élünk emiatt.

2016. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindig is divat volt, a rock nem halott és nem is lesz az:) mindig lesz egy olyan tini réteg aki ezt megszereti és később is szívesen előveszi. Arra nem sok esély van hogy a rádióból kemény metál számot hallj bármikor is, mert még mindig a kisebbségről beszélünk. Amúgy én nem érzékelem ezt hogy valaki aki nem rocker berakja hogy hű de király, engem jól leszólnak mindig hogy "mi ez a szar" ha meghallják mit hallgatok, pedig nem full hörgés:) 19l
2016. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, a rock mindig is divatos volt. Gondolom te is észrevetted, hogy gyakran az együtteses pólók tulajdonosai nem igazán rajongók, hanem a divat miatt hordják. Szóval, emiatt igazad van, hogy "sajnos divatban van".

Viszont a másik oldalról pedig jó lenne, ha úgy őszintén divatban lenne és nem azért raknák be, mert az menő, hanem azért, hogy egy mindenki számára élvezetes zenét hallgassunk. Úgy király lenne, ha divatba jönne.

Nálunk is egy csomószor volt ilyen, hogy jól van, akkor most váltjuk a számokat, mindenki berak egyet, és én egy halom nyikorgás után betettem egy Jefferson Airplane számot és mindenki nézett rám gügyén. Oké, hogy az pszichedelikus rock, de attól még rock zene, na. Meg amikor beraktam egy nem annyira ismert Nirvana számot és átállítják, hogy várj tudok egy jobbat, és felcsendül valami mix változat,hát smells like shit. Az szörnyű érzés volt.

Szóval sajnos érzékelem, hogy divatban van, kár, hogy nem a jó oldalú divatban.

2016. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, én nem tartom magam IGAZI rockernek, ahogy írtad, de gondoltam, leírom az észrevételeimet, mert sajnos van.. Amúgy attól is kiakadok, amikor tábortűz, gitár, éneklés: "A Mennyország touristot! A Mennyország touristot na már!" És ezt százszor.
2016. jún. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vannak rockerek én is 17 vagyok és az a célom hogy talán metál bandát alapítsak majd amiben gtározok,nem halt ki a műfaj,nem is fog,csak régen jobban előtérbe szorult mint most mert elnyomják ezek a mai szarok amit zenének hívnak
2016. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ramones és rolling stones póló....az a legrosszabb, nem is tudják, hogy az egy zenekar csak "megteccik"

ezért nem hordok semmi rocker/metálos ruhát meg nem pózerkedek...ami rockpincen meg ilyen boltokban van az is tiszta vicc.. mindenféle idióta baromság, régen pont a lázadás volt a lényeg, meg hogy nem veszünk meg minden szrt nemtom háyn ezer forintért, hanem csinálunk magunknak és egyediek vagyunk...Che Gueavara póló a legrosszabb:) ő pont a kapitalizmus ellen harcolt, és ilyen majmok felveszik azt a pólót..agyhugykövet kapok tőle

legtöbb pózer meg divatmajom az pont olyan, aki nem tudja magáról hogy az...szomorú

2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki sem ment a divatból soha. A rock örök, mert imádom, de nem vallom magamat nagyon rockernek, de a kedvenc zenei irányzatom. Mára viszont mindet képesek tönkre tenni, még a rockot is... Szomorú.:(
2016. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy alapvetően ki sem ment a divatből a rock zene, csak mindig más-más alfaja, aspektusa kerül előtérbe: szimfonikus rock, emotive hardcore, glam, grunge, klasszikusok...


Más részt, szerintem vészesen szar a hozzáállásod. Mielőtt végképp beledőlnél a rozsdás bugylibicskádba, gondold végig a következőket:

1. Nem mindenki van olyan szerencsés helyzetben, hogy az anyatejjel együtt szívja magába a rockzene szeretetét. Az ilyen népszerűségi hullámok pont arra jók, hogy akinek eddig valamiért nem ismerkedett meg a rock muzsikával (nem volt lehetősége, álmában sem gondolt arra, hogy ez tetszhet neki stb.), annak alkalma nyílik rá, hogy megismerhesse és komolyan megszeresse.

2. Ilyenkor azért elérhetőbbé válnak bizonyos dolgok: akár egy-egy banda új CD-je, vagy valami olyan ékszer, kiegészítő, ruhadarab, amit otthon nem tudnál elkészíteni / kizárólag külföldről tudnál beszerezni stb.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de akárhogy is nézem, szerintem egyik sem hátrány ;)

2016. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!