Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálrajongók! Mi a vélemyénet...

Metálrajongók! Mi a vélemyénetek a Ramsstein-ről?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint kedvenc metál bandám, attól függetlenül, hogy egy szót sem tudok németül.
2016. júl. 6. 22:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést: *Rammstein
2016. júl. 6. 22:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Imádom a metált de, azt nem tudtam megszeretni, pedig nagyon próbáltam.

De van 1,2 jobb számuk

2016. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2016. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azhogy egy rohadt jó banda :D nem a kedvenc bandám de jó számaik vannak
2016. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sándorjános ***** válasza:
Elég ikonikus banda. Kb. két dolog jut róluk eszembe: Vodka (bár orosz ital, de mégis), meg a lángszóró. Ha a kettőt összeadod disznótor lesz belőle.
2016. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedvenc zenei előadóim egyike. Hosszasan le tudnám írni, hogy miért imádom őket nagyonnagyon, de az elmúlt egy órában már írtam egy egyoldalas választ, és most nincs kedvem egy még hosszabba belekezdeni. Legyen elég annyi, hogy gyakorlatilag egyik aspektusukban sem bírok hibát találni, a Mutter videója gyakorlatilag a kedvenc klipem ever, a Hilf Mir simán rajt van a 25 kedvenc dalom listáján (akkor is, ha nem csak rock/metál műfajból válogatok) az élő előadásmódjuk meg TEAZTAROHADTISTEN. A közelmúltban volt szerencsénk asszonypajtással ott lenni egy koncertjükön és még most se hevertem ki teljesen. 10/10-es zenekarnak tartom őket, pedig a németet eleinte szoknom kellett.
2016. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem rossz zenekar, de nem vagyok oda értük. Egy-két (esetleg három) számukat kedvelem, nagyjából ennyiből áll a "rajongásom".

Inkább a zúzósabb műfajt szeretem, azon belül is főleg folk/viking/death... metált.

2016. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örök kedvenc bandám. A Rammstein számomra egy életérzés.
2016. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bück Dich!!!! Nagy kedvenc már kölyökkorom óta :D
2016. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Ipari metalt személy szerint nem szeretem.

De azért odateszik magukat.

2016. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!