Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop fanok! Armyk! Bts fanok!...

Kpop fanok! Armyk! Bts fanok! Csak én vagyok kiakadva ezen a dalszöveg botrányon?

Figyelt kérdés
Sztem egyáltalán nem nőgyulolo vagy lealacsonyito a szoveguk.foleg nem a war of hormone 😭😭nem ertem miért kell mindig mindent felfujni😭😭nektek mi a véleményeteket?

2016. júl. 7. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

A War of Hormonból azt a mondatot tartják nőgyűlölőnek hogy: "Egy lány a legszebb ajándék". Azért mert tárgyiasítja a lányokat,de mivel egyértelmű, hogy ők nem így értették, ez nem nőgyűlölő szerintem.

Viszont a Rap Monster: Joke. Megnéztem a szövegét és szerintem az egész gusztustalan. Nem tudom hogy van-e benne nőgyűlölés de attól függetlenül is gusztustalan.

2016. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A szövegeik egyáltalán nem nőgyűlőlöek sőt.Rapmon a Joke-t nem a nőkről írta hanem magáról és a rapperekről.Szerintem a dalszövegeik mind csodálatosa ès mély értelme van.Nem úgy mint a legtöbb kis sztárocskának manapság.
2016. júl. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Csodálatos és mély értelme van? Attól hogy egy szövegben minden 2. mondatban egy ocsmány káromkodás van attól még az nem lesz komoly és mély értelmű, csodálatos meg pláne nem! Rap Monster Joke-járól beszélek. Ez meg hogy a rapperekről írta...milyen nagyképű már? Nála ezerszer jobb rapperek vannak, ő csak ne írjon ilyeneket a rapperekről! Iron mellé megérkezett még egy nagyképű fiatal rapper aki jobbnak hiszi magát?? Én Rap Monstert nem ilyennek ismertem meg úgyhogy most csalódtam benne.


Egyébként egyik számukban sincs nőgyűlölés, de ne mond már hogy a BTS szövegei csodálatosak és mély értelműek! Pff XDD

2016. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyáltalán nem nőgyűlölő egyik dalszövegük se. Amikor Namjoon írta a szövegeket szerintem eszébe sem jutott hogy ez egyes embereknek sértheti az egóját. De amúgy tök jó hogy időben észreveszik ezeket a szövegrészleteket.xd Na mindegy egyáltalán nem alacsonyítja le a nőket egyik számukban se. Kellett valami gyűlölködőknekxd
2016. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Kedves gyűlölködő, te mégis mi az anyám kínjáról beszélsz? Nem tudom, mit értesz a jobb rapperek alatt, de ha pl. olyanokat, akik a Show me the moneyban szerepelnek, meg kell hogy nyugtassalak: attól még, hogy Namjoon idol, ő underground-ban kezdte. Szerintem meg a jelenlegi Korea egyik legjobb rapperéről beszélünk, rímek, flow, rendben van; tökéletes vezető és hahó, egy dal 70%-át ő szerzi és írja. Itt már nincs szükség magyarázatra..
2016. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kitti11128 válasza:
88%
Szerintem sincs semmi nőgyülölet a szövegeikben, csak az antifanok pattognak :( Rapmon 💝
2016. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Gyűlölködő? Már megbocsáss de erősen félreértettél! Nem vagyok gyűlölködő, sőt szeretem a BTS-t, csak Rap Monsterre vagyok most dühös. Egyébként jobb rappereken nem a Show me the Money-os rappereket értem, hanem néhány másik idolt akiket leszólt ezzel a szöveggel. Nekem egyedül ezzel a dalszöveggel van problémám semmi mással.
2016. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
Nem tudom mennyire érdekli-e még a kérdezőt más véleménye, de szerintem a BTS régebbi számai (és a mostaniak között is van jópár ilyen) főleg a szerelemről szóltak, legalábbis én sokat úgy "értelmeztem". Nekem valahogy mégis mindig úgy jött le, hogy a srácok (Namjoonnal az élen) túloznak a nőkről, túl jónak állítják be őket :'D Persze, ezt lehet csak én gondolom így. De nőgyűlölésről szó sincs.
2016. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2016. júl. 23. 03:44
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Na 3#-as vagyok. Úgy érzem meg kell magyaráznom hogy miért írtam azt amit írtam (kicsit későn de mind1). Tehát én nagyon szerettem a BTS-t de az utóbbi időben elegem lett belőlük. Ami nem az ő hibájuk volt, abból lett elegem hogy folyton csak BTS, BTS ,BTS. A BTS különleges, a BTS csodálatos a BTS a legjobb stb. A fanokból lett elegem valójában nem a csapatból. Mindenesetre már nem szerettem annyira őket amikor azt írtam. Különben egyetlen tagról sem beszéltem volna így. Meg akkor épp azon voltam kiakadva amiket a kis nevetséges Iron mondott GD-re és T.O.P-ra ezért akadtam ki ezen a "rapperekről írta dolgon is" (remélem nincsenek itt Iron fanok...XD). Azt a véleményemet nem változtatom meg hogy a Joke-nak egyáltalán nem tetszik a szövege.


Szégyellem hogy fanként így beszélem, most már újra ugyanúgy szeretem a BTS-t és ez nem fog már változni :) Mivel nagyon elítélem azokat a fanokat akik hátat fordítanak minden hülyeség miatt az idoljaiknak ezért én sem viselkedhetek így, emiatt szégyellem amit írtam.


Amúgy meg tudom hogy nem szükséges itt senkinek sem magyarázkodnom de szerettem volna magammal tisztázni a dolgot :D


Kérdezőnek: az emberek pletykálnak, dolgokat találnak ki és utálkoznak. Mindig fognak ehhez hasonlókat kitalálni. Nem kell minden olyanon kiakadni mint pl: a BTS copyzta a Bigbang klippjét, a Bts nőgyűlölő szövegeket ír, a BTS egy másik bandát copyzott stb stb stb. Mindig lesznek ehhez hasonlók, ne foglalkozz vele. Jóindulatból mondom :)

2016. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!