Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani motiválós...

Tudnátok ajánlani motiválós szövegű zenéket? (Szöveg, nem dallam. )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a Bon Jovit, és a tagok szólóprodukcióit, őket szoktam hallgatni, ha kell egy kis motiváció, de már kezd unalmas lenni. Ilyesmi zenék érdekelnek: szeretem a rockot, de nem a nagyon zúzósat. Lehet pop is, country, vagy más is, ha tudtok témába illőt. Főleg angolt szeretnék, esetleg spanyolt (így a nyelvet is gyakorlom).


Általánosságban keresek motivációs dalokat, nem konkrét dologhoz. Akár sporthoz, akár az életben egy kis bátorságot szerezni, pl. vizsgák előtt ez szokott segíteni, vagy bármilyen hasonló megpróbáltatás előtt.


FONTOS, hogy a dalszöveg legyen ilyen, ne a zene lüktetése.


2016. júl. 7. 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
És természetesen előre is köszönöm.
2016. júl. 7. 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam érettségi időszakban áldás volt a Breathe. Nem kifejezetten motiváló zene (vagy hát attól függ, mi számít neked annak), de nekem akkor teljesen a szívemhez szólt, mert akkor épp úgy éreztem magamat, mint aki megfojtja a szívét. (Erről illetve ez ellen szól maga a zene is.) A gond, hogy az előadó hirtelen nem jut eszembe, valami Seen volt. Szerintem megtalálod, ha így írod be: Seen - Breathe. Nem biztos hogy tetszeni fog, a stílusleírásod alapján nem passzol hozzád, ha csak nem vagy olyan időszakban, hogy pont hozzád szól a zene (nálam ez volt).


Na meg Nickelback If everyone cared. Bár ha rockos vagy, ezt ismerni fogod szerintem.

És azt hiszem motivációs a Shinedown Second chance zeneje is (nem biztos).


Amúgy én is imádom a motivációs zenéket, de most fejből hirtelen ezek ugrottak be, ha lesz egy kis szusszanásnyi időm megnézem, hogy mik vannak a zenelistámon.

2016. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Miközben motivációs zenéket kerestem neked a lejátszómon (sok időm van, na) rájöttem hogy elmehetnék zenéket szolgáltatni temetési after partykra, úgyhogy kerestem a neten munkát, de mivel csak sírásói állást találtam vidéken, visszatértem a motivációs zenékhez, rávetve magam a témára. Kemény 1 darabot találtam neked a zenéim közt:

Shakira - Try Everything

Köszönöm, ha elolvastál, megyek jelentkezni az állásra.

2016. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy időt szántál rám, és a tippeket is. Igen, a Nickelback-dalt ismerem, a többit megkeresem.
2016. júl. 7. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi.
2016. júl. 8. 00:05
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2016. júl. 8. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!