Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a fajta hörgés használható...

Ez a fajta hörgés használható valamire (Death metal)? Ezt sikerült kitanulnom, van a kérdés alatt minta hozzá (soundcloud-on).

Figyelt kérdés

Ezen semmi effekt nincs,ahogy felvettem töltöttem is fel.Sem mélyítés,sem delay,semmi.

Mit gondoltok? Ér valamit?


Válaszért zöldezek.



[link]



2016. júl. 7. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
és ugye "inhale" címszó alatt szórakozok vele
2016. júl. 7. 17:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából úgy volna értelme, ha ténylegesen valami szöveget hörögnél. Úgy jobban hallható lenne, hogy megfelelő-e death metalhoz. Mert azért szöveget hörögni más, mint csak úgy hörögni.
2016. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom,de maga a hangzás az megfelel?
2016. júl. 7. 17:58
 4/8 A kérdező kommentje:

meg van rengeteg olyan amit nagyon nem is lehet érteni,nekem sem az a célom hogy érthető legyen,hanem hogy minél brutálisabb hangzású.

Ez megvan benne?

2016. júl. 7. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy lehet-e érteni. Mert még ha nem is érthető (bár valójában szöveget olvasva azért ki lehet venni szavakat), de akkor is szöveg. Üres hörgésnek szerintem nem rossz a felvételed, bár nekem kicsi furcsa. Igazából amúgy sem csak a hörgés számít nekem, hanem az, hogy az egész jó legyen, pl.:


https://www.youtube.com/watch?v=pTUe2XLeUyc

https://www.youtube.com/watch?v=I0wjlfCE9Ik

2016. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint egy tüdőbeteg béka xDD

Valamit mondani is kéne közben, ez így kevés nagyon.

2016. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak próbahangokat vettem fel.

Szöveggel küldjek másik felvételt? (hogy olvassátok hozzá ha nem értitek)

2016. júl. 7. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szöveggel küldhetsz.
2016. júl. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!