Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most ismerkedek az Iron...

Most ismerkedek az Iron Maiden-nel. Alap számok/kedvencek?

Figyelt kérdés

#rock #Iron Maiden #dickenson
2016. júl. 10. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Wicker Man a favorit ,de igazából az összes számukat amit ismerek,imádom :)

Én úgy szoktam egyébként új bandákkal megismerkedni,hogy felcsapom a Wikipédiás oldalukat,érdekességek,megalakulás stb. átfutom,elkezdem azokat a zenéiket hallgatni,amiket először feldob a Youtube legismertebb számokként,aztán ha szimpik,kezdem végig az albumaikat a legelsőtől :D (Ezt náluk mindenképpen ajánlom,csak jól járhatsz velük! ;) )

2016. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyes kedvenceim ( nem sorrendben ): the trooper, transilvania, hallowed be thy name, run to the hills, the number of the beast, aces high, children of the damned, killers, futureal, the loneliness of the long distance runner, tears of a clown, the book of souls, 2 minutes to midnight, blood brothers, no prayer for the dieing, the red and the black, phantom of the opera, seventh son of the seventh son, wasted years, 22 acacia avenue, afraid ti shoot strangers, iron maiden
2016. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kedvencem a Dream of mirrors.
2016. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a No More Lies és a Dance of Death a kedvencem.
2016. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Murders in the Rue Morgue 1981-ből(Killers) Paul diAnno-val. És az ezen lemezen található 2 intstrumentális szám. Persze az egész úgy ahogyan van kedvenc.

És az elmaradhatatlan The number of the beast. Az egész album szintén kedvenc. A powerslave-ig megvannak bakelitjeik, utána már nem követtem őket. Persze ha jönnek, megyek :)

2016. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 GLadislaus ***** válasza:
Fear of the Dark.
2016. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
When The Wild Wind Blows
2016. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom ne külön-külön számokat hallgass, hanem teljes albumokat. Az első 7 albumuk közül bármelyiket választod csak 10 pontos albumokat kapsz. Az utána következő albumaik már megosztóbbak, szerintem azok is ugyanolyan mesterművek (legalább is a 2000 utániak) mint az első 7, de mint mondtam, ezek már nem közmegegyezéses alapművek.

Első albumnak a The Number of the Beastet ajánlanám, mert bemutatja, hogy kb mit várj a Maidentől és egyben az egyik legjobb albumuk is, kb lehetetlen mellélőni vele. Kedvenc albumom egyébként a Powerslave.

2016. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

The Trooper, Mother Russia, No prayer for the dying, Bring your Daughter to the Slaughter...

Nekem ezek a személyes kedvencek:)

13/L

2016. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!