Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Essem tényleg abba hagyja a...

Dávid.55. kérdése:

Essem tényleg abba hagyja a zenélést?

Figyelt kérdés
az egyik facebook oldalán olvastam mikor ki posztolta a világgá mentem című zenéjét hogy ez az utolsó vagy mire értette ?
2016. júl. 13. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Kétlem, de ha így van sem veszítünk semmit.
2016. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Èn is láttam, de szerintem azt nem így jelentenèbe, hanem írna róla egy hosszabb posztot. Ő nem olyan szerintem, aki a rajongóitól egyetlen egy mondattal válna el.. Vagy nem tudom. De nagyon remèlem, hogy nem hagyja abba.. :c
2016. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért? Elkezdte?
2016. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na úgy látom van itt 2 f**z aki nem tudja hogy mi a jó zene a normális válaszolónak meg köszi a választ én is így gondolom essem nem lenne többé nem lenne jó zene sem
2016. júl. 14. 12:15
 5/5 devidhun válasza:
jó zenéket csinálnak xddddddd,hallgass meg elsőnek egy R-GO-t vagy egy Neoton familiát,na azok tudnak zenéket csinálni,de ezek,essem meg busta vackok?csak égetik a magyar zenét
2017. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!