Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak magyar kpop rajongó...

Spectre_R42 kérdése:

Vannak magyar kpop rajongó fiúk, akik szeretnek táncolni, énekelni, rappelni?

Figyelt kérdés

Ugye a kpop egyre jobban terjed és Magyarországra is eljutott, viszont itthon inkább a lányok körében felkapottabb. Lépten nyomon botlok kpop rajongókba, de mindannyian lányok. Érdekelne, hogy vannak-e fiúk, akiket bevonzott a kpop világa avagy sem? (Esélytelen 8 ilyen srácot találni,mi?) xD


A kérdésem második felének az a magyarázata, hogy szeretnék csinálni egy tényleges kpop cover csapatot. Részleteket maximum privátban közlök.


(légyszives kíméljetek a negatív és fikázó kommentektől, mert azokra nem vagyok kíváncsi! Köszöntem szépen.)



2016. júl. 15. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
#1 hát én meleg vagyok de nekem nem jön be...persze, vannak aranyos srácok :3 de a zene... :/
2016. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Yoni03 ***** válasza:
42%
Szerintem az is nagy dolog lenne, ha 2 ilyen srácot találnál xD
2016. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor leirom még egyszer, mert úgy látszik nem ment át az üzenet: légyszives kíméljetek a negatív és fikázó kommentektől, mert azokra nem vagyok kíváncsi! Köszöntem szépen.✋
2016. júl. 15. 23:59
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a válaszokból igazán letudnád vonni a tanulságot...nem nagyon vannak ilyen srácok, ahogy írta valaki:az is nagy dolog lenne ha 2 ilyen srácot találnál xd talán összesen van annyi Mo.-n.
2016. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem én a lényeget, de azért nem kell egyből leszólni magát a műfajt.
2016. júl. 16. 00:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy két srácot akik bírják a kpoppot de nem táncolnak vagy rappelnek inkább a hallgatják a zenét kategóriában vannak.
2016. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a K-poppot, de főleg csak a zene miatt, és a számokat is megválogatom. Tehát, nem úgy, mint a lányok, hogy lenne biasom, meg egy csomó kpoppos cuccom. Annyira nagy fan nem vagyok.
2016. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem baj, az már fél siker és megnyugtató, hogy nem én vagyok az egyetlen srác, aki hallgat kpop-ot. Nekem sincs ilyen, hogy bias meg mi a szösz. Vannak előadók, akik jobban felkeltik a figyelmem, de ennyi.


Köszönöm a normális válaszokat :) Azért nyugodtan jelentkezhet még, akit érdekel a dolog.

2016. júl. 16. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:

KASZACSKA

Nem ismerek ilyet.

2016. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De miért ne hallgathatnának fiúk is Kpoppot? Vannak lánycsapatok is amik direkt a fiúkra/férfiakra összpontosítanak (seggrázás, lábak korlátok nélküli mutogatása stb...)
2016. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!