Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki utálja a zenét?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A zenét azt szeretem csak bulizni nem szeretek
2016. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Bizonyos muzulmán nézetek tiltják a zene halgatást (meg minden mást) ha valaki ezt kitalálta az nyilván utálta...és követőinek is lehet vele problémája.

Jó magam a punk zenét nem szeretem,olyan mintha részegen akarna valaki zenélni és semmiképp nem jönne össze de azért csak erőlteti.

2016. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek vannak olyan zenék, amiket nem szeret, de én olyanra gondoltam, aki semmilyen zenét nem szeret.
2016. júl. 15. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
létezik
2016. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A süketek. Szerintem olyan nincs hogy egy zenét se tudjon élvezni valaki. Ha meg a vallása tiltja akkor ahhoz meg csak gratulálni tudok...
2016. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Pl nem is olyan rég hallottam hogy valamelyik országban azért fejeztek le egy fiatalt mert az amerikai pop zenét hallgatott, tehát igen ha azt sem lehet vannak még sajnos ilyen beteg elborúlt elméjű emberek
2016. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

elég érdekes válaszok érkeztek. a zenét szeretem, csak a bulit nem....

na már most, a kettő hogyan kapcsolódik egymáshoz?

ahha, a buliban is zene megy. oké. Na de azt kéne már felfogni, hogy a zene nem azt jelenti, amikor berakod a fülest és háttérzajként beraksz valami rockot vagy popot azt csókolom. A zene egy tudomány is lehet. kottaolvasás, hangközök, hangszerek. tudjátok, létezik komolyzene is.

csak ezt szerettem volna tisztázni :)

2017. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld el, klarinétoztam...
2017. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak rád gondoltam. Egyébként meg wow, klarinétoztál... Én meg nyolc éve tanulok zenét...

Nem értem miért kellett lepontozni, pusztán azért, mert tartottam egy kiselőadást nem igazán bántó hangnemben. Egyszerűen szükségét éreztem egy kis felvilágosításnaky a zene fogalmáról. Mivel kapcsolódik a kérdéshez.

2017. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!