Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki letudja nekem ezt a...

Valaki letudja nekem ezt a számot fordítani?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_nrlsUvbKTs&feature=youtu.be


nem kell szó szerint csak nagyjából, hogy a lényeget megértsem

köszönöm!!



2016. júl. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Megörjíti a szerelem, mióta veled találkozott. Éjszaka ott lesz a folyónál térdenállva, gyere igyál te is. Simogatjuk egymást az éjszakában. Ha az ember kicsi minden apróságtól felizgul. Felnőttként ver a szíve, de nem él. A fiatal szerelem édes.
2016. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Off:

Jó az ízlésed, egyik kedvenc számom :D

2016. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

#2-es pacsi :D

Egyik legjobb banda :3

2016. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csatlakozom hozzátok :D szintén kedvenc :3
2017. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc bandááám *-*
2017. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom hogy régi kérdés, de azért a #1 forditása naggggyon nyers :D Az egész szám a szexről, a szüzesség elvesztéséről szól - drink while the water is clean > igyál amig tiszta a viz, magyarul vedd el a szüzességét. Nights avoiding things unholy - az éjben elvesznek a szentségtelen dolgok > tehát nyugodtan dughatnak, senki sem fogja megtudni. My body breaths, heart still beats but I am not alive - A testem lélegzik, a szivem még ver, de már nem vagyok életben > egész egyszerűen elélvezett... :D

Egyébként a szám, mint az album zenéinek körülbelül a fele, a vallást gúnyolja (részben), akik elitélik a házasság előtti szexet.

2017. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!