Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szülők! Nektek mi a vélemények...

Szülők! Nektek mi a véleményeket az AK26 nevű rap együttesről? 13 éves fiam imádja a számaikat, van neki AK26-os pólója, általában őket hallgatja.

Figyelt kérdés
Az egyik barátjának az anyja megkérdezte tőlem, hogy hogy hagyhatom a gyereknek hogy ilyen zenét hallgat. Szerintetek is annyira rossz? Emiatt vagyok rossz szülő?

2016. júl. 24. 20:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem ilyesmit kene hallgatnia, de 2016.. nem tudsz mit tenni ellene, majd kinovi idovel. Nem teged minosit a zenei izlese, mellesleg ez divat, ha nem koveti, kirekesztik.
2016. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
62%
Prosztó proli zene, de valamiért a kölykök nagyon rá vannak kattanva. Talán pont az egyszerűsége miatt. Eltiltani nem nagyon lehet, régen is hallgatták a gyerekek titokba másolt audio kazettán a Dopoeman meg a Gangsta Zolee-t. Abba reménykedj hogy majd benő a feje lágya, és kinövi. Mert ha felnőtt korába is benne marad az az alpári suttyóság amit ezek a zenék közvetítenek, az tényleg baj.
2016. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos valóban ez a suttyó sz*r a divat a tizenévesek között. De ettől függetlenül sztem semmiképp se tiltsd meg, hogy hallgassa, mert a tiltott gyümölcs a legédesebb. Egyrészt majd kinövi, másrészt majdcsak jön egy újabb divathullám.
2016. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
27%
Egy ilyen kérdés mit keres a zene témában?
2016. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Nos én nem mondok rájuk se jót se rosszat. Pár számukat ismerem csak, amiket a fiam hangosan hallgat. Valamit jól csinálhatnak ebben a műfajban, ha ennyien szeretik őket.


Tiltani pedig nem fogom, annak idején mi is hallgattunk olyan zenéket, amik nem épp nekünk valók voltak...

2016. júl. 24. 23:40
 6/47 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem is zene, csak nagyjából ütemre ontják magukból a hülyeséget és felveszik. Ebben csak az a szomorú, hogy ezek megélnek belőle, míg a ZENÉSZEK kis híján éhenhalnak.
2016. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Trevor. ***** válasza:
74%

13 évesen egy gyereknek nem igazán szokott kialakult zenei ízlése lenni. Azt hallgat, amit a haverjai is. Ha neki az AK26 tetszik, csak hallgassa. Ha megtiltod (aminek nem lenne értelme), akkor csak veszekedés lesz a vége. Én annyi idősen azt hallgattam, ami a rádióban ment, most azoknak a zenéknek a többségét biztos nem hallgatnám újra, amit mégis, az meg felhozza bennem az emlékeket.

AK26 egyébként nem jön be nekem, a 26 Emelet című számukat hallottam egy CS 1.6 szerveren, akkor játék közben elment, de amúgy meg nem hallgatnám.


Btw., tudom semmi közöm hozzá, de a gyerek barátjának az anyja, aki panaszkodott a gyereked zenéire, tőle nem kérdezted meg, hogy az ő fia/lánya mit hallgat? Csak úgy kíváncsiságból.

2016. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
24%
Ennel rosszabb nem létezik.
2016. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok szülő, de én is 13 éves vagyok (lány). Ettől nem rossz szülő, hogy a fia ilyen zenét hallgat. A mi osztályunkban is sokan szeretik az AK26-ot, bár ők mitnemondjak elég rossz társáságban lévő, rossz gyerekek, akik miatt mostanában szidják a 12-13 éves korosztályt (a fiúk szemtelenek, a lányok mindenüket kirakják és ennyi évesen az a legnagyobb gondjuk, hogy miért nem ír vissza az üzeneteikre a 17-18 éves "pasijuk" facebookon).Igaz, én is pár hónapja hallgattam 1-2 zenéjüket, de az sem tartott sokáig, legfeljebb 1-2 hétig. Rájöttem, hogy ezt a zenét nem sok normális ember hallgatja csak akik lázadni akarnak.Nekem már ciki lenne, ha AK-t hallgatnék.Szóval majd úgyis kinövi, rájön, hogy ez a zene nem neki való.(jobb esetben)

Ha meg nem, akkor el kell fogadni, hogy ő ezt szereti.Nem szeretheti mindenki ugyanazt.:)

2016. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
54%

Igéénytelen... De enm hiszem, hogy probléma amíg nem vesz semmi szarráárazott cuccot tőlük...

Én 13 évesen sokkal durvább meg káromkodósabb zenét hallgattam, bár igaz, hogy kicsit igényesebb volt, mint zeneileg mind máshogy (Siska pl.) de ez van, csak kinövi ahogy én is kinőttem annó az RTM et, igaz akkor még az rtm is igényesebb volt sokkal, de mindegy.

2016. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!