Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk! Szerintetek melyik vonzóbb?

Fiúk! Szerintetek melyik vonzóbb?

Figyelt kérdés

A soványabb nők:

[link]


[link]


[link]


VAGY


A teltebb nők:

[link]


[link]


[link]



2016. júl. 25. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét típus egyformán vonzó.
2016. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

A fotók közül a telteket éjjel nappal tudnám tolni.

19/F

2016. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sándorjános ***** válasza:
46%
Csak az számit, hogy valaki képes legyen a stilusát hitelesen hozni. Szexi, nem szexi igazából azon múlik, hogy hogy adja elő valaki azt, amije van. A varázst el lehet rontani. Van az a sztereotipia, hogy a férfinek igazából csak a test számit, elég beszűkült és egyoldalú. Ha nézünk egy filmet, mondjuk van benne egy cicababa, aki botrányosan rosszul igazodik saját női oldalához, és van egy egyszerű könyvmoly semmilyen különleges testi adottsággal, de jól keveri a kártyát, tudja mikor mi kell, akkor sokkal jobb csajjá válhat. Egyébként a szélsőségek ellen vagyok. A túl sovány és túl kövér se jó. (A példa alatt a "teltebb" nálam még normál kategória a teltet sokkal több sújfeleslegü nőkre használom). "Csontokkal csak a kutya játszik" - szól a régi közmondás. Nem kell anorexiázni, az általában nem is jön be. "A férfiakat a hasuk alatt lehet meghóditani, de a hasukkal lehet őket megtartani." - Szerintem ez is igaz :) konyhatündérek előre! + Szerintem egy férfinak is előnyére válik, ha magtanul jó ételeket késziteni (vannak ilyen csajozás oktató anyagok nem tudom szégyenemre-e, de beleolvastam ilyesmikbe és mindig ajánlják a sütni-főzni tudást, meg hát milyen vagány ha bográcsozásnál jól sikerül a pörkölt).
2016. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Teltebb 😍😍😍

18/F

2016. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Telt és az sem baj ha még van rajta felesleg kicsi

20f

2016. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a "soványabb".

Valahogy mindig is a vékony jött be; telt valahogy sosem vonzott

2016. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És kérlek indokolnátok a válaszotokat,hogy miért például a vékonyabb vagy a vastagabb lányok jönnek be?
2016. aug. 22. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Konkrét érvel sajnos nem tudok szolgálni és a legtöbb ember sem. Nem program vagyok, és valami szabály alapján választok.

Amióta érdeklődöm a lányok iránt azóta a vékony jön be... hogy miért? Nem tudom, fogalmam sincs.

Ha tetszik egy tárgy, egy szín vagy ízlik egy étel, akkor azt sem igazán tudom megindokolni, hogy miért. (vagy éppen miért utálom)

Valahogy a vékonyabb jön be és kész. Az alak/forma miatt :DD Egyszerűen vonzónak tartom.

Vagy ha neked pl az izmos testalkat jön be a fiúknál/férfiaknál, akkor szerintem te sem igazán tudod megmagyarázni, hogy miért. Mit lehet mondani? Mert kockás hasa van... mert olyan izmos... mert olyan "cuki", stb hááát ennyik sem éppen nyomós érv vagy indoklás.


Tényleg nincs semmi indok, csak mert egyszerűen tetszik, mindig is az tetszett/vonzott


Egyébként pedig miért szórakozás>zene kategória?(jelenleg) :D

2016. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom,hogy miért ebben a kategóriában van,most vettem csak észre. :)
2016. aug. 23. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!