Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Rúzsa Magdi olyan...

Szerintetek Rúzsa Magdi olyan jól énekel és olyan szuper a hangja, hogy oda-vissza kellene lenni érte?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi!
2010. ápr. 17. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. Kivételes különleges hangja van.
2010. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thurston ***** válasza:
60%

09:41


Haha. Nem. Szeritnem aki arra adja a fejét, hogy éneklésből akar megélni, annak LEGALÁBB ilyen jó hangja kell, hogy legyen.


Semmi különös...

2010. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!Szerintem is vannak jobb hangú magyar énekesnők,én se találtam semmi plánumot benne.

2010. ápr. 17. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hangja van, a Most élszet gyönyörűen elénekelte. Gondoljatok bele, hogy idén meg megnyerte Király Viktor! Neki azért nincs olyan jó hangja.
2010. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt így elénekli, mindent tud !

Ruzsa Magdi: May it Be

http://www.youtube.com/watch?v=SuizAoJfSq8


Hajrá, Magdi, te kitűnő vagy !

:)

2010. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

és aki nem ért egyet a kérdezővel, le van százalékolva XD:..


amúgy hálás kösöznet...szereték 0 % os lenni

2010. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én nem %-olok le senkit,mert elfogadom mindenki véleményét.A válaszokból kiderül,hogy sok a rajongó,de szerintem nem az a jó előadó,aki mások dalait énekli el változó hangnemben.Én továbbra se istenitem,nem is szeretem hallgatni.Semmi egyénit nem találok benne!

Azért várok még válaszokat!

2010. ápr. 17. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ő szerepelt néztem a Megasztárt sőt nagyon csíptem és neki szurkoltam, és tök jó véleményem volt róla, de pont itt ezen az oldalon írta valaki, h milyen kis beképzelt és válogatós, mert ő valami stylist volt v ilyesmi bár gyakornok és ő írta, h mennyire kioktatott mindenkit, h ő ezt nem veszi fel stb! Na itt kicsit elgondolkoztam és azóta ha meghallom már nem ISTENÍTEM annyira! Igen jó hangja van, de másnak is ennyi! Igazából nekem így tökre ellenszenves lett!
2010. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó hangja van, kevés ilyen tehetséges énekes van ma Magyarországon, azt, hogy milyen ember, azt nem tudom, de a kérdés nem is erre vonatkozott.
2010. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem nagy képű és én többszőr is taliztam vele NE LEGYETEK már olyan hülyék, hogy minden újságcikknek meg idióták kiírásának hisztek. Össze lehet hasonlítani, hogy melyik magyar előadó érte el az ő szintjét (eurovizio 9. nagyon sok előadóból nem csak tizen párból mint a Bayer Friderika 1994 óta a Magdi érte el a legnagyobb sikert az eurovision és ne mondjátok hogy azért mert egy határontúli magyar volt mert 1 ország szavazata édes kevés és szerbiában élő a magyarok csak minimális töredéke a szavazóknak, ő volt a legjobb dalszerző amit egész európa nagyjai szavaztak meg neki...van önálló estje ami előtt le a kalappal és elérte azt (amit még soha senki, mert én mindenkit csak kritizálok), hogy 6 éve állandó rajongója vagyok töretlenül és 4 éve Rúzsa Magdis tattom is van amit minimális szinten sem bántam meg...na ez nagyobb dicsőség mint bármi...mondj értelmes előadot (a korosztályából) Lola Fluor Tomi Barbi brass bence stb? Ne máááááá gááááááááááááázzzzzzzzzzok, de ha a népnek ez kell XD
2012. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!