Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek is vannak olyan kedvenc...

Nektek is vannak olyan kedvenc zene (i) tek, amin nagyon elerzekenyultok?

Figyelt kérdés

Ha igen, mely(ek) az(ok)?

Nekem nagyon sok van, a legjobban talan a Republic 67-es utja keszit ki :( szamomra egyszeruen gyonyoru, rengeteg szep emlek kot hozza (koncertek tucatjai, barati osszejovetelek, ilyen-olyan bulik stb.), de rettento szomoru is leszek tole, plane miota Cipo meghalt.

Hasonloan letagloz meg a Charlie-Nezz az eg fele is, ha hallgatom, egyszerre vagyok boldog, buszke es szomoru is. Erre a zenere csinaltam egy kis kozos emlek-videot a legjobb baratnomnek, amikor veglegesen Amerikaba koltozott.

Ezen kivul meg nagy hatassal vannak ram:

Demjen-Honfoglalas es Felnott gyermekek (ballagas)

Republic-Ha itt lennel velem (kb.ugyanazert, mint a 67-es ut)

A zene az kell (ez a dal kb.a fel eletemet vegigkiserte)

Ruzsa Magdi-Aprilis elejen (kozos szerelmes szam volt valakivel, mindketten emlekeztunk, hogy ez szolt a hatterben az elso talalkozasunkkor)

Legyetek jok, ha tudtok (mar az ovodabol is vannak emlekeim rola)

Kulfoldiek:

Mika-Happy ending (szinten ballagas)

Evanescence-My Immortal (asszem ezt nem kell ragoznom)

Javier Rodriguez-Llenando de Amor (maga a hangzas, szoveg, dallam ragad nagyon magaval)

James Blunt-Goodbye my lover (fajdalmas, de gyonyoru)

Shontelle v. James Arthur-Impossible

Vangelis-Conquest of Paradise (meg az altalanos iskolai ballagasomon csendult fel)

Na jo, meg a vegtelensegig sorolgathatnam :) persze ha meghallom ezeket, nem toporzekolok egybol, de konnyen elerzekenyulok meg ha sirni nem is szoktam, pedig meg csak az a nagyon erzelgos ember sem vagyok



#zene #kedvenc #meghatottság #elerzekenyules
2016. júl. 26. 03:45
 1/1 anonim ***** válasza:

James Arthur-Impossible

Eminem-When I'm Gone

Chris Brown-Without You

John Legend-All of Me

Wiz Khalifa-See You Again

2016. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!